ZINY / ZIN - 3


                                                                             1 2 3HOW CAN LIMO KID KILL YOUR DREAMS? no.8
: Pět let po vydání posledního čísla vychází další díl osobního hc/punk fun-zinu How Can Limo Kid Kill Your Dreams? #8. Počty jako vždy: 1 + 1 = 3 (Samuel & xJesusx & Štelca). Rozhovory, ankety, punk, kolo, desky, přátelé,komunikace. Vše dělané na koleni s maximální láskou. Proč po takové době? Protože občas nápady a jejich realizace musí uzrát. První vydání vychází v nákladu 120 ks zinu pro 120 ks citlivých duší. Formát jako obvykle A5, 84 stran, profi tisk a součástí zinu je flexi EP US kapely The Urethras (Pirates Press Records). Punx 4 punx. Mír. 85,-  / 3,50 EuroMALSTRÖM č.7 : Nejnovější číslo s obsahem co můžeš chtít, tohle číslo je dost nabušený, zatím nejsilnější a nabušenější číslo.
80,-  / 3 Euro 

NOISE MASTER č. 29 : K datu 13.9. 2015 se datuje 29 číslo NOISE MASTERU. Fanzin o 92 stranách (ano, nepodařilo se dodržet plánovaný menší počet stránek) obsahuje rozhovory s uličníky COMMODORE 64, drtičkou NAKOPALYPSA, ďábly neposednými KUNTA KINTE, mladou krví DEATH WISH KIDS a pekelníky ENCORE. V biografiích se podíváme na kapely thrash metalového vlnobití, tak jako hardcore řezničiny a v neposlední řadě na power violence/grindcore vlnu. Kapely: COPE, MAUS BLOODROCUTED, IN VAIN, DISSECTOR, ORATOR, BESTIAS, BOMBARDER, WAGESLAVE, SACRIDOSE, LXS JUGADXS, NARAYAMA, AUGURS a KRUDS. Nespočet reportů na koncerty, recenze na muziku a čtivo. Vše na xerox tisku.  
50,-  / 2 Euro NOISE A DIRT č 3 : Uvnitř psaný rozhovory s kapelama DISEASE, VAASKA, IMMINENT DESTRUCTION RECORDS, Vše psáno v angličtině v total DIY duchu, černobílé grafice vystřihni a nalep. Fanzin vyšel v Ukrajině na Labelu No Name records. 25,-  / 1 Euro


 
RAW ZINE č. 3 : Právě vyšel RAW ZINE #3... na 40 str. A5 nalezneš ohlédnutí za Plzeňským aktivismem let minulých, útržkovité vzpomínky z koncertů roku 2009, rozhovor s Kraťasem (DIS-K47, MIDNÄTT DÖD a další) a argentinskými GERK, biografie Johna Heartfielda, report z K-town festu 2015, DOG BLESS YOU records, PALLASIT fest, reporty z koncertů v garáži, koláže a skate příloha. Cena je 50kč nebo možnost výměny!  
50,-  / 2 Euro
 SPÁLENÁ RAMENA č. 4 : Vyšlo čtvrté číslo fanzinu Spálená Ramena. 44 stran v anglickém jazyce skrývá rozhovory s DISWOLF a labelem Wargame records; brněnská nová krev: MORAL HANGOVER, GODOT YOUTH, KULLERVO, TRAUMA; DOOMSISTERS (Francie), Squatting in Amsterdam, Berlínská scéna s Fleshbug Collective, tour report ONANIZER / TERRORELHÁRÍTÁS, koncerty venku v Brně + recenze demokazet, vinylů a fanzinů. 80,-  / 3 Euro WOMIT č. 1 - Profi tištěný zin, který vyšel v roce 2015. Obsahuje reporty, sloupky, recenze a klasicky rozhovory. 50,- / 2 Euro 
              

                               

                             1 2 3