ZINY / ZIN - 3


                                                                             1 2 3


HOW CAN LIMO KID KILL YOUR DREAMS? no.7 : Po nějakém čase vychází sedmé pokračování fun-zinu How Can Limo Kid Kill Your Dreams? Číslo je aktuálně / neaktuální a přináší rozhovory s Pavlem (Papagájův Hlasatel Records), Šimonem Budským (Kritická Situace), Jakubem Mořickým, Mírou Kramperou, Petrou (Celeritida), Tomasem Peciarem, Miloslavem Giljanem, Tomášem Bolfem, Richardem Sangre, Simonou, Petrol Girls, Pints a nejen to … Vychází v nákladu 200 ks tištěných na recyklovaném papíře v lepené vazbě a klasickém formátu A5 „naležato“. 80,-  / 3 Euro MALSTRÖM č.7 : Nejnovější číslo s obsahem co můžeš chtít, tohle číslo je dost nabušený, zatím nejsilnější a nabušenější číslo.
80,-  / 3 Euro 

NOISE MASTER č. 29 : K datu 13.9. 2015 se datuje 29 číslo NOISE MASTERU. Fanzin o 92 stranách (ano, nepodařilo se dodržet plánovaný menší počet stránek) obsahuje rozhovory s uličníky COMMODORE 64, drtičkou NAKOPALYPSA, ďábly neposednými KUNTA KINTE, mladou krví DEATH WISH KIDS a pekelníky ENCORE. V biografiích se podíváme na kapely thrash metalového vlnobití, tak jako hardcore řezničiny a v neposlední řadě na power violence/grindcore vlnu. Kapely: COPE, MAUS BLOODROCUTED, IN VAIN, DISSECTOR, ORATOR, BESTIAS, BOMBARDER, WAGESLAVE, SACRIDOSE, LXS JUGADXS, NARAYAMA, AUGURS a KRUDS. Nespočet reportů na koncerty, recenze na muziku a čtivo. Vše na xerox tisku.  
50,-  / 2 Euro NOISE A DIRT č 3 : Uvnitř psaný rozhovory s kapelama DISEASE, VAASKA, IMMINENT DESTRUCTION RECORDS, Vše psáno v angličtině v total DIY duchu, černobílé grafice vystřihni a nalep. Fanzin vyšel v Ukrajině na Labelu No Name records. 25,-  / 1 Euro


 
RAW ZINE č. 3 : Právě vyšel RAW ZINE #3... na 40 str. A5 nalezneš ohlédnutí za Plzeňským aktivismem let minulých, útržkovité vzpomínky z koncertů roku 2009, rozhovor s Kraťasem (DIS-K47, MIDNÄTT DÖD a další) a argentinskými GERK, biografie Johna Heartfielda, report z K-town festu 2015, DOG BLESS YOU records, PALLASIT fest, reporty z koncertů v garáži, koláže a skate příloha. Cena je 50kč nebo možnost výměny!  
50,-  / 2 Euro
 SPÁLENÁ RAMENA č. 4 : Vyšlo čtvrté číslo fanzinu Spálená Ramena. 44 stran v anglickém jazyce skrývá rozhovory s DISWOLF a labelem Wargame records; brněnská nová krev: MORAL HANGOVER, GODOT YOUTH, KULLERVO, TRAUMA; DOOMSISTERS (Francie), Squatting in Amsterdam, Berlínská scéna s Fleshbug Collective, tour report ONANIZER / TERRORELHÁRÍTÁS, koncerty venku v Brně + recenze demokazet, vinylů a fanzinů. 80,-  / 3 Euro WOMIT č. 1 - Profi tištěný zin, který vyšel v roce 2015. Obsahuje reporty, sloupky, recenze a klasicky rozhovory. 50,- / 2 Euro 
              

                               

                             1 2 3