12" LP - 7


                                               1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

AFTERBIRTH - Your God´s Vomits in Disgust : D-beat crustcore ze skotského Edinburghu a po split singlu a demu jejich debutní album. Osm songů hrubého crustu ovlivněného ponurým hardcore a starou anglickou stenchcore školou. Masivní zvuk, na kterém se podepsal Bri / Doom. Ex členové Sawn Off, Beergut 100, Social Insecurity atd. (Text převzat z webu Insane Society)
200,- / 8 Euro 


APOCALYPTIC TERROR - s/t : Debutní velká deska d-beat crust / hc kapely ze squater city aká Barcelona, Španělsko. Členové působily například v kapele jako byli HOLOCAUST IN YOUR HEAD. V rámci jejich evropského turné 2014 jste je mohli vidět na třech koncertech v ČR. K dostání edice na průhledně žlutém vinylu! Bandcamp poslech. 
260,- / 10,50 Euro BLACK CODE - Hanged, drawn And quartered : Opět u této kapely se jedná o debutní vinyl z roku 2012, metal crustu z Francie z Besanconu. Dvanácti palec poslechni na jejich kapelovém bandcampu
280,- / 11 Euro 
 
CLOCKED OUT : Hc/fast punk nápal v duchu již příkladem podobným 9 SHOCK TERROR z Ohia, s tím rozdílem, že CLOCKED OUT jsou z Velké Británie - Glasgowa a přichází v roce 2014 s velkou, debutní deskou. Na živo jste je mohli u nás vidět v Brně a v Ústí Nad label, byla to řež! Poslech desky, několika válu na jejich bandcampu.  
250,- / 10 Euro 


 
IRRITATION - Nattsvart framtid : Co může vzniknout spojením lidí z death metalové kapely Asylium a crust core smečky Passiv Dödshjalp? Irritation! Hrubý a nekompromisní crust core ve stylu starých dobrých Skitsystem, Disfear nebo Martyrdöd. Brutalita, temnota a síla! Debutní album vychází právě teď u Phobia Records! Vylisováno 500 ks na černém vinylu a ve spolupráci několika labelů z celého světa. Mrkněte se i po dalších kapelách těhle aktivních lidí - Kronisk Misantropi / Förgiftad. K poslechu zde. (Převzato z webu Phobia records)  
250,- / 10 Euro 

 
MASS GENOCIDE PROCESS​ -​ Poetry of the Damned : MASS GENOCIDE PROCESS a jejich posmrtné LP s obměněnou sestavou, které vyšlo v roce 2013 na českém Labelu Waking the dead records. Crust metalová vypalovačka, 8 válů na šedém vinylu s masivně rozevíracím obalem. Skvělá práce! Celé Album je k poslechu na bandcampu labelu zde 
250,- / 10 Euro MG 15 ‎- El album negro : MG 15 je stará Španělská kapela založená roku 1982 v Malaga, syrový raw punk připomínající ULTIMO GOBIERNO nebo italské kapely jako byli WRETCHED, INDIGESTI. Tahle nahrávka není až takový kravál, jako předešlé singly, ale stále si drží svoji laťku poměrně vysoko, trochu připomínající staré brazilské spolky jako RATOS DE PARAO nebo OLHO SECO.
Album vyšlo původně v roce 2007 a v roce 2014 se dočkala u třech španělských labelů téhle reedice. Poslech zde.  
350,- / 14 Euro 

 
THE CARNIVAL - Maasta : Finskej hc/puk se špetkou metalu, nečekej žádný raw chaos prasopunk výbrus, který produkovaly finský kapely z 80. Let, tohle je modernější, hudebně zhruba o dvacet let dál... Album Maaska je debutní velká deska kapely, která byla nahraná v roce 2008, ale vyšla až v roce 2010 ve spolupráci dvou labelů.  
280,- / 11 Euro 


THE CARNIVAL - Huonon veren oireet : Zkuste zadat do překladače název "Huonon veren oireet" schválně co vám vyjede :-). Druhý album, Finské kapely, které vyšlo na přelomu roku 2011 / 2012 stále jedete ve stejných kolejích jako tomu je u předešlého s tím rozdílem, že tohle je na 33 Rpm. Hudebně žádná nevelká změna hc/punku s metal vlivy. Celkem zajímavá až osobitá deska / kapela.
280,- / 11 Euro 


           1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11