7" EP - 5

                                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


DEBACLE : Nová nahrávka vydaná k jejich europskému turné 2014, crust řezničiny z Melbourne - Austrálie se členy Pisschrist v sestavě. S povedeným atworkem. Ty kteří nezaspali  (byli) u distra jako já, si je určitě nenechali na letošním Play fastu ujít. Hrubost. 125,- / 5 Euro

GOBIERNO MILITAR - No hay opción : Druhý a jejich pěti písňoví singl vydaný v květnu v roce 2013 punk kapely ze Španělska od Gijónu. Tohle je tak trochu klasický punk alá RIP, nečekej žádný raw punk zvraty, ale spíš klasický, španělský punk. K poslechu zde. 100,- / 4 Euro

HEZ - S/T : Právě vyšel u Lógica Ciega po debutní velké desce pěti písňový sedmipalec HEZ s názvem Problemas, raw punk drtička z Panamy od lidí z Juventud Podrida. Singl vyšel také jako kazetová verze k jejich proběhlému turné po Usa a Kanadě, celá nahrávka je k poslechu na bandcampu labelu nebo kapely. Pecka! 125,- / 5 Euro 

 


INFERNOH / NOMAD : Chtěl bych všem říci "táhněte do hajzlu" ale doprdele tohle je hnojařina as fak! Singl, který byl vydaný ke společnému, evropskému turné obou kapel, každá kapela tu má po třech válech, od INFERNOH je na této nahrávce posun více k noise, oproti NOMAD sice není nahrávka tak z noisována, za to na živo na Koma F to byl větší hluk než kolegové, vůbec na živo to byl výplach jako kurva, třiskot jako v ringu, pějme slávu na INFERNOH, jedna z nejlepších, žel už nehrajících kapel si piš, že jo, k dostání druhý do lis na barevném vinylu!  
125,- / 5 Euro 

JUVENTUD PODRIDA - La naturaleza de la bestia : Vynikající singl z roku 2014 bestiálního metalického crust punku z Panamy. Singl vyšel na krásném, hnědém vinylu s barevnými cákanci u labelu zpěváka Lógica Ciega. Tahle nahrávka mimo španělska nebyla nikde více v Evropě distribuována. Čtyři vály, které mají tendenci vám nakopnout pořádně řiť! Ostatně posuďte sami na bandcampu kapely.  
125,- / 5 Euro 

JUVENTUD PODRIDA / S.D.A. : Dvakrát split crust punk kapel z Panamy a Peru, parádní záležitost, která vyšla v roce 2014, od obou kapel nečekej tradičně nic veselého, pro poslech zčekuj bandcampy kapel. J.P tady a S.D.A. odkaz. Vychází pouze na černém vinylu, fotka zde.
125,- / 5 Euro 
KRAOST - s/t : První vinylový zářez vthrash punk kapely z Jižních čech, nevím jak ostatním, ale mě tento singl vůbec nenadchl, jak zpracovaním, tak hudbou už vůbec ne, pro srovnání pod pojmem trash punk, si vybavím uplně jiný kapely, než je tato, ale na druhou stranu je mi sympatická lyrika. 
100,- / 4 Euro
METRALLETA - S/T : Singl z roku 2016 hc/fast punk kapely z Baskicka, Zarautz. Rychlá kadence tohoto samopalu palí z gramce jednu střelu za druhou, přichází na černém vinylu, singl vyšel v kooperaci, španělských labelů. D.I.Y.!  
100,- / 4 Euro 

OPERATION GOMORRHA / STURZFLUG : Dvakrát neotesaný crust punk od sousedů z Německa, žádná další emo crust kopie, ale nasraný, špinavý crust punk, navíc zpívaný v rodném jazyce, tohle se mi zamlouvá. 
125,- / 5 Euro 
 
THRASHING PUMPGUNS – New wave of metal punk : K metalu nemám zrovna dvakrát kladný vztah, ale v tomto případě se jedná o metal punk a není to vůbec špatný, spíš naopak, je to parádní singl kapely z Německa.  
100,- / 4 Euro

UNHAIM - S'Bränt! : Nakopnutý jejich druhý singl hc/crust punk kapely ze Švýcarska, z Bielu ze Šrotbaru, který vychází v roce 2016 na jejich domácím labelu Rinderherz Records se středovou dírou na 45 otáček s obalem na tvrdém kartonu, potisknutý sítotiskem. Mrkni na fotku singlu na odkazu.
125,- / 5 Euro 
         
                                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12