12" LP - 11

                                                   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

ACTIVE MINDS - The age of mass distraction : Parádní nová deska od ACTIVE MINDS, patnáct válů klasického A.M. Punku na který jsme zvyklí v DIY punk etice. Poslech celé desky na bandcampu kapely. Netřeba více komentáře.
300,-/ 12 Euro


B.E.T.O.E / ULTIMO GOBIERNO : Raw d-beat punk na entou! Spanělský split ULTIMO GOBIERNO / B.E.T.O.E, raw hc/punk z Burgos s Venezuelskou raw distort d-beat crust posádkou, která se na čas přesídlila do Barcelony, kde nahrávku kompletně nahrály/mástrovaly ve studiu Daniho Frutose. Část nahrávky je k poslechu na bandcampu u Noise Of Hell labelu vydaná v 500 kusovém nákladu na čirém vinylu za spolupráce deseti, převážně španělských labelů.  
280,- / 11 Euro 

BLOODY PHOENIX / LYCANTHROPHY / SKUNK / DISTURBANCE PROJECT 4-way split : Syrovina od těchto spřátelených kapel, neboli crust grind od BLOODY PHOENIX (Jerry) a SKUNK (Dan), grindcore fastcore od DISTURBANCE PROJECT (Gerardo), LYCANTHROPHY (Ondra). Každá kapela tu má  děsivý zářezy, doporučováno všema deseti, tohle je jízda na plno! 280,- / 11 Euro 

 


DEFIANCE - No future no hope : Co dodat už k tak skvělému albu? Jenom to, že se stalo raritou mnohých punx z celého světa. Jejich první velká deska z roku 1996 s hity jako Fuck them all and Fuck this city. Vychází reedice o dvacet let později (2016), na Matuš recods. Rozkládací obal. Tohle je limitovaná edice na bílém vinylu. Mohu jen doporučit - Portland burning!
350,- / 14 Euro DIAGNOSIS? BASTARD! - Silenciado : Hrubá smršť crust punku ze Švédska, nebo snad jednu z dalších kapel, která se odkazuje na prvotní SKITSYSTEM. Tahle deska vyšla u Ralfa z Kink Records a je vřele vítaná.
Poslechni na bandcampu kapely.  
280,- / 11 Euro 
DISEASE / HONNOR SS : Dvakrát hrubý noise raw d-beat punk z Makedonie a Švédska, totální maras! Deska má skvělý gatefold obal na tuhém papíře, supa. 
300,- / 12 Euro


 DISGRACEFUL : Hrubý raw crust punk z Londýna se členy HELLO BASTARDS a NAILBITER. Devět rozbrušek na černém asfaltu, hrubá nálož! Poslech celé desky je na bandcampu kapely zde. 280,- / 11 Euro

DIS-K47 - Hysterie kolem nás... : Znojemská d-beat/punk úderka DIS-K47 hlásí, že vypouští do světa svoje první samostatné LP! Deska nese název „Hysterie kolem nás... „ a obsahuje 8 skladeb. Na straně A aktuální kapelová tvorba a na straně E starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu. Deska vychází v nákladu 250ks (200ks černý vinyl + 50ks limitovaný „mramorový“ vinyl s černými cákanci. LP vyšlo v kooperaci 13ti labelů. 
 280,- / 11 Euro 

 
DISPAIR - Legacy of fear : Koncem roku 2016 vyšla v kooperaci labelů druhá, velká deska dis inferna z Finska DISPAIR odkazující na rané nahrávky Discharge, The Varukers. Nahrávka stále šlape ve stejných kolejích jako předchozí singl a lp, všech 13 bičů je k poslechu na odkaze, vyšlo na černém vinylu v počtu 500 kusů. Skvělá deska.
280,- / 11 Euro
DO ŘADY - Join the army?! : Reedice prvního alba z roku 1991 kapely z Teplic, která vyšla po letech v roce 2017 u Véva Records s koláží fotek a informací. Skvělá věc, parádní album.
350,- / 14 Euro DOG SOLDIER - Absolute epic horrors : Portlandští ultra-punkové hardcore veteráni jsou zpátky s trhajícími 6 stopami na 12" LP! Silně ovlivněný velkými hráči, jako jsou English Dogs a především The Exploited.
350,- / 14 Euro 

EARTH CRUST DISPLACEMENT - D​-​Takt Noize : Velká deska Berlínských raw noise punk maniaků! Dvanáct rozbrušek inspirováno japonským bordel punkem alá Disclose, Gloom. Poslech na bandcampu kapely. Vyšlo u Rodel Records.  
300,- / 12 Euro  

EFFLUXUS - Life destruktion : Raw d-beat punk ze států a jejich velká deska z roku 2012, kde členové rovněž hrály v kapelách jako VASTATION, DETONIZE, RITUAL CONTROL a mnoho dalších, mimo jiné deska má krásně rozevírací, barevný obal, vychází u D-takt ra punk records, záruka zaručena, jdi do toho. Dvě písně k poslechu na odkaze
330,- / 13 Euro 

 

GERK -  First Discography : Diskografie hc/punk kapely z Argentiny mapuje split singly a LP z let 2007 - 2013. Celkem 32 zářezů, no nekup to :--). Deska obsahuje grafiku s texty ve španělštině a části Angličtině.
260,- / 10,50 Euro 

 
GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz : První oficiální nahrávka a hned velká deska kapely po skoro 20 letech existence! Povedená věc.
250,- / 10 Euro 

 
HEKSA : Tohle je parádní záležitost, melodický, španělský punk z Madridu, kompletně v dívčím obsazení. Mimo jiné zpěvačka žila nějaký čas ve Norsku a taktéž zde je v Norštině zpívaná píseň Resiliencia, pro ty, kteří mají rádi zpěvný punk, vřele doporučováno. Všech deset bičů jsou k poslechu na bandcampu kapely. 280,- / 11 Euro 

 


CHERNOBYL ATTACK : Debutní LP z roku 2014 raw d-beat noise punku v duchu starých CHAOS UK,  DISORDER. Výborně zahraný od kapely z Řecka, jak už to bývá, tak z těchto končin jsou většinou kvalitní nahrávky.
280,- / 11 Euro 

ISSUNA - Ez dugu aske izateko... : Druhá velká deska neo crust kapely z Baskicka v duchu EKKAIA, MADAME GERMEN. Po jejich dalo by se říci španělských vzorech znějí oproti nim více hruběji. Ostatně posuďte sami.
280,- / 11 Euro 

KONTATTO - Fino alla fine : Uplynulo sedm let od vydání druhého alba, právě v tento moment (2017) vychází nová, třetí a opět parádní velká deska crusterům z Boloni KONTATTO s názvem "Fino Alla Fine" v  celkovém nákladu 1000 kusů z toho je limitovaná edice sto kusů na žíhaném vinylu. Celá takhle krása vychází kde jinde než na jejich labelu Agipunk. Našlápnutou kresbu obalu má opět jako vždy na svědomí Stiv (Visions Of War). Poslechu celého alba je na badcampu kapely.  
300,- / 12 Euro 
KRUJIDO - Corazones con la sangre envenenada : Hc crust punk z Mendelinu z Kolumbie, hrubá, primitivní věc, deska z roku 2013.
260,- / 10,50 Euro 
KUROISHI - Poverty.Ignorance.Greed.Slavery : D-beat crust punk kapela z Oulu - Finska zpívaná v angličtině, což u finských kapel není zkrátka ono, tím pádem tahle deska zní více "americky", je libo skandinávsky až lehce švédsky? Každopádně to až tak nevadí, jelikož tohle je intezivní jízda hardcore kde nebudeš zklamán. Obal kreslil dle vyzáže desky Akihiko Sugimoto. Kompletní nahrávka je k poslechu na bandcampu kapely. Vyšlo u SPHC labebu ve spojených státech. 330,- / 13 Euro 

MUNDO MUERTO - Entre el kaos : Parádní raw punk nahrávka kapely z Los Angles, Hispánci ve spojených státech a jejich velká deska z roku 2012 vydaná na Sabotage records. Tohle je zahraný přesně s tím jižanským puncem, který můžeme slyšet u španělských kapel, jenže tohle zní o trochu jinak. Mimo jiné se kapela prohlana v minulosti českou kotlinou. 
280,- / 11 Euro NAILBITER - Abused : Tahle parádní deska a jejich album z roku 2002, který vyšlo na Hardcore Holocaust na krásném průhledném červeném vinylu. Kapela drtí silný odkaz ANTI-CIMEX, DEATH SIDE, naprosto skvělá deska, která je snad i nutností. Tady je poslech celý desky. 280,- / 11 Euro 

PASMATERS - You can't stop this : Pořádně nakopnutý hc/punk z Chorvatska z města Pula, to jsou PASMATERS, kteří právě dokončily nahrávku, jedná se o jejich čtvrté album, kapela je založena s občasnými pauzami už od roku 1984 silně inspirována UK 82 punkem. Celá nahrávka je k poslechu na jejich bandcamp profilu včetně coveru od PEGGIO PUNX. 280,- / 11 Euro 

RISPOSTA - Zaplať si sám : Nová velká deska crust kapely z Moravy na rozkládacím lesklým obalu. 300,- / 12 Euro 

 

SACRIFICIO  - Pulidores de Tumbas : Raw punk distort z Mexika SACRIFICIO vyšla velká deska u labelu SPHC, čtrnáct porcujících písní lehce evokuje ke kapelám Atoxxxico, HHH. Poslech celé nahrávky je na bandcampu kapely a stojí to za to. 330,- / 13 Euro 


SISTEMAS DE ANIQUILACION - Southamerican noise terror : Crust punk kapela z Lima, Peru a jejich velká deska plná energie z let 2012, která stojí za to, vyšla v kooperaci evropských labelů, rozhodně u S.D.A. Je hodně cítit vliv a způsob hraní kapel latinské Ameriky. Nahrávka má patnáct písní o délce 40 minut! Poslech na odkazu. 280,- / 11 Euro SPLIT VEINS : Dejme tomu tam kde skončily NAILBITER, tam pokračují dva členové v nové raw punk sebrance, tentokrát v kapele už nehraje Marcelo coby na postu bubeníka. SPLIT VEINS znějí podobně, kdežto více přímočařeji a neuhlazeně, i tak tu je pořád silný odkaz na staré japonské kapely. Vyšlo na labelu basáka na modrém vinylu, pecka! Celý poslech je na bandcampu kapely. 
280,- / 11 Euro 

 

THE VARUKERS - Another religion another war : Parádní album z roku 1984, který se nabízí do sbírky nejednomu nadšenci. Naprostá punková pecka a dalo by se mluvit o kultovní kapele THE VARUKERS z 80. Let, která po všech těch letech má stále pořád co říci, tohle album je z těch nejlepších let kapely, no kurva punk! Vyšlo v reedici u Havoc records.
350,- / 14 Euro 
 


WARCHILD - Haunting images of human tragedy : Tohle je pecka se vším všudy, tahle deska tě ne jenom donutí skočit z mostu, ale také to, že nebudeš chtít už nic jiného poslouchat. Je stále aktuální s názvem "Haunting Images Of Human Tragedy", drtivá pocta starým Discharge d-beat raw punk od WARCHILD z Umeå. Na ní je dvanáct vyhlazovaček, jenž absolutně smetou vše živé, vyšlo koncem minulého roku (2017) na tamním, švédském labelu D-takt a Ra Punk records a celý poslech je možný na bandcampu kapely. Mangel! 350,- / 14 Euro                                          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11