12" LP - 11

                                                   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


B.E.T.O.E / ULTIMO GOBIERNO : Raw d-beat punk na entou! Spanělský split ULTIMO GOBIERNO / B.E.T.O.E, raw hc/punk z Burgos s Venezuelskou raw distort d-beat crust posádkou, která se na čas přesídlila do Barcelony, kde nahrávku kompletně nahrály/mástrovaly ve studiu Daniho Frutose. Část nahrávky je k poslechu na bandcampu u Noise Of Hell labelu vydaná v 500 kusovém nákladu na čirém vinylu za spolupráce deseti, převážně španělských labelů.  
280,- / 11 Euro Novinka / News

BLOODY PHOENIX / LYCANTHROPHY / SKUNK / DISTURBANCE PROJECT 4-way split : Syrovina od těchto spřátelených kapel, neboli crust grind od BLOODY PHOENIX (Jerry) a SKUNK (Dan), grindcore fastcore od DISTURBANCE PROJECT (Gerardo), LYCANTHROPHY (Ondra). Každá kapela tu má  děsivý zářezy, doporučováno všema deseti, tohle je jízda na plno! 280,- / 11 Euro Novinka / News

 


DEFIANCE - No future no hope : Co dodat už k tak skvělému albu? Jenom to, že se stalo raritou mnohých punx z celého světa. Jejich první velká deska z roku 1996 s hity jako Fuck them all and Fuck this city. Vychází reedice o dvacet let později (2016), na Matuš recods. Rozkládací obal. Tohle je limitovaná edice na bílém vinylu. Mohu jen doporučit - Portland burning!
350,- / 14 Euro Novinka / NewsDIAGNOSIS? BASTARD! - Silenciado : Hrubá smršť crust punku ze Švédska, nebo snad jednu z dalších kapel, která se odkazuje na prvotní SKITSYSTEM. Tahle deska vyšla u Ralfa z Kink Records a je vřele vítaná.
Poslechni na bandcampu kapely.  
280,- / 11 Euro Novinka / News

 


DIS-K47 - Hysterie kolem nás... : Znojemská d-beat/punk úderka DIS-K47 hlásí, že vypouští do světa svoje první samostatné LP! Deska nese název „Hysterie kolem nás... „ a obsahuje 8 skladeb. Na straně A aktuální kapelová tvorba a na straně E starší nevydané nahrávky z éry one-man projektu. Deska vychází v nákladu 250ks (200ks černý vinyl + 50ks limitovaný „mramorový“ vinyl s černými cákanci. LP vyšlo v kooperaci 13ti labelů. 
 280,- / 11 Euro Novinka / News

 
DISPAIR - Legacy of fear : Koncem roku 2016 vyšla v kooperaci labelů druhá, velká deska dis inferna z Finska DISPAIR odkazující na rané nahrávky Discharge, The Varukers. Nahrávka stále šlape ve stejných kolejích jako předchozí singl a lp, všech 13 bičů je k poslechu na odkaze, vyšlo na černém vinylu v počtu 500 kusů. Skvělá deska.
280,- / 11 Euro Novinka / News


DO ŘADY - Join the army?! : Reedice prvního alba z roku 1991 kapely z Teplic, která vyšla po letech v roce 2017 u Véva Records s koláží fotek a informací. Skvělá věc, parádní album.
350,- / 14 Euro Novinka / News
 
GINNUNGAGAP - Nejsi vítěz : První oficiální nahrávka a hned velká deska kapely po skoro 20 letech existence! Povedená věc.
250,- / 10 Euro Novinka / News
 

CHERNOBYL ATTACK : Debutní LP z roku 2014 raw d-beat noise punku v duchu starých CHAOS UK,  DISORDER. Výborně zahraný od kapely z Řecka, jak už to bývá, tak z těchto končin jsou většinou kvalitní nahrávky.
280,- / 11 Euro Novinka / NewsKRUJIDO - Corazones con la sangre envenenada : Hc crust punk z Mendelinu z Kolumbie, hrubá, primitivní věc, deska z roku 2013.
260,- / 10,50 Euro Novinka / News


MUNDO MUERTO - Entre el kaos : Parádní raw punk nahrávka kapely z Los Angles, Hispánci ve spojených státech a jejich velká deska z roku 2012 vydaná na Sabotage records. Tohle je zahraný přesně s tím jižanským puncem, který můžeme slyšet u španělských kapel, jenže tohle zní o trochu jinak. Mimo jiné se kapela prohlana v minulosti českou kotlinou. 
280,- / 11 Euro Novinka / NewsNAILBITER - Abused : Tahle parádní deska a jejich album z roku 2002, který vyšlo na Hardcore Holocaust na krásném průhledném červeném vinylu. Kapela drtí silný odkaz ANTI-CIMEX, DEATH SIDE, naprosto skvělá deska, která je snad i nutností. Tady je poslech celý desky. 280,- / 11 Euro Novinka / News

PASMATERS - You can't stop this : Pořádně nakopnutý hc/punk z Chorvatska z města Pula, to jsou PASMATERS, kteří právě dokončily nahrávku, jedná se o jejich čtvrté album, kapela je založena s občasnými pauzami už od roku 1984 silně inspirována UK 82 punkem. Celá nahrávka je k poslechu na jejich bandcamp profilu včetně coveru od PEGGIO PUNX. 280,- / 11 Euro Novinka / News

                                                                                             1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11