12" LP - 4

                                                     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

DIS-K47 / MORAL HANGOVER : Split dvou spřátelených kapel ze Znojma a Brna. Po společném turné, několika společných koncertech a milionu vypitých piv se obě kapely rozhodly stvrdit svoje přátelství na vinylu. 6 válů d-beat/punku ze Znojma proti 7-mi zásekům brněnského hardcore punku spolu s coverem Kritické situace. Deska vychází v nákladu 300ks (200ks černý vinyl a 100ks žlutý vinyl). K dostání černý vinyl. 250,- / 10 Euro Novinka / News
 


DISTORTED MINDS IN A SICK WORLD vol. I - 4 way split : První díl raw punk d-beat crust mezinárodní kompilace, kooperace kapel i labelů, za českou republiku tu jsou hned z kraje dvě kapely FEAR OF EXTINCTION a KRUGER, mají tu dobrý kolovrátkovytý materiál ale na můj vkus až moc čistý zvuk, nebylo by na škodu překopnout pedál u bustru směrem "hluk". Protějšky vyvažují FINAL SLUM WAR squaters z Barcelony se svým prásáckým zvukem, nahrávkou dělanou ve zkušebně. Čtvrtí jsou Maďaři DISKOBRA, kteří se mi líběj nejvíce z celého splitu. O finální mastr se postaralo Hellsound studio a vydatný obal se Stalinem v nacistycké uniformě se postaral, Marek-Gasmask. Dobré to dílo, jen ho nakousnout.  
250,- / 10 Euro

HONNOR SS - Mot ett garanterat slut : Velká deska raw noise punk sebranky k jejich desetiletému výročí, nebo zániku, kapela se chvíli po vydání desky rozpadla. Distort, shit, humus, vychází na Phobia Records, rozkládací, gatefold, poslech je možný na bandcamou kapely zde.
300,- / 12 Euro Novinka / NewsINFEKZIOA / DISPOSE : Dvakrát d-beat noise punk maniakální věc, INFEKZIOA je další kapela z Barcelony, kde za bicíma sedí Menorzinho z DISTRABE, FINAL SLUM WAR, basu okupuje Judith, která hrála dříve také v EYES OF CROW a takhle bych mohl ještě chvilku pokračovat. I přesto, že členové jsou původem Baskové žijící v Barceloně. Jejich kazetové demo se dočkalo vinylové podoby právě v tomto splitu, již zanedlouho jim vyjde samotný singl, vlastně touto dobou už je venku. Protějšek je celkem známá Švédská bruska, krom toho mají pár vinylů za s sebou, kapela je silně ovlivněna DISCLOSE. 280,- / 11 Euro

LEFT FOR DEAD - Mass media distortion : Angličtí, punkový (veteráni?) LEFT FOR DEAD a jejich deska z roku 2011. Tahle nahrávka my celkem připomíná ACTIVE MINDS, a možná proto vyšla v kooperaci u labelu Loony Tunes, který vlastní kytarista z ACTIVE MINDS. Musím konstatovat, že jde celkem o melodickou, vyzpívanou ale v zápětí nasranou desku s tahem na bránu.
250,- / 10 Euro Vyprodáno / Sold out


 
PIG//CONTROL - Vor den mauern : Raw punk deska již zaniklé kapely z Berlína. Autentická nahrávka se členy Mülltüte, Cold Leather atd.. Jejich první velká deska z let 2017 vycházející na Sabotage Records. Pecka!
300,- / 12 Euro Novinka / News

 THE CAPACES - Born to punk : Už název téhle desky je mi velmi sympatický. THE CAPACES je další neoblomná kapela z Barcelony, (tentokrát se jedná o punk rock) která má kořený u kapel jako GANG GREEN nebo nových NY REL-X , a jimi podobným, tahle deska vyšla už v roce 2003 v kooperaci labelů, i přesto vše má stále uktrutnou sílu a šťávu. Nemohu zapomenout na jejich skvělí koncert na 007 v roce 2009, který se konal v rámci jejich Europského turné.  
250,- / 10 Euro

 
SLOBODNÁ EURÓPA - Pakáreň : Parádní deska z roku 1991! První deska punk rock kapely z Bratislavy s hitovými písněmi jako Som Ten, Stará Sladovňa, Apatia, Pakáreň II, vychází v reedici na Matuš Records na červeném vinylu s obalem, který vyšel v původní verzi, super věc.
375,- / 15 Euro Novinka / News 

VIDRO - Allt Brinner : Post hc/punk ze Stockholmu/Portlandu se členy Kurt I Kuvös, Diagnosis? Bastard!, Bad Nerve, Trots, vychází u Kink Records v klasickém výstižném, černobílém provedení na jaký jsme u tohoto labelu zvyklý, takhle deska je řádně chytlavá, naprostá senzace! Ostatně posuďte sami, poslech je možný na bandcampu kapely.
300,- / 12 Euro Novinka / NewsZIPLOCK - s/t : Debutní velká deska punk sebranky z Anglie, vydaná letos 2014 v dubnu za účasti více labelů. Celé tohle je hozené, nasměrované více do druhé vlny UK punku 80. Let a mohu to přirovnat ke kapelám, které v té době jeli na plnej hřebík DEAD MANS SHADOW nebo MAU MAUS. Tohle přirovnání sedí naprosto uceleně. Fakt se mi to líbí. 275,- / 11 Euro

 


                   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11