7" EP - 3

                                                     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

PEROXIDE - Can You Hear the Sound of Peace? : Další, hlučná noise punk d-beat invaze z Portland vaukum city! Debutní singl plný hromadného ničení nástrojů, inspirující se převážně starým Japonským a Anglickým punkem. Navíc kapelu založil Kelly - LIFE FORM, (jiný Kelly než známý Kelly Halliburton) z Aseptic zinu, ve kterém se právě zaměřuje na jediný a ten týž právý hluk. Pro fans GLOOM, WARFEAR jediná to cesta. PDX rules!  125,- / 5 Euro  SCORNED - Consumption You Feed : Jedna z dalších posmtrných nahrávek hc/crust kapely z Minneapolis. Tahle nahrávka byla nahraná už v roce 2003, s tím, že se dočkala vydání a másteringu až v roce 2011. Jsou tu čtyři vály připomínající jejich kolegy ve zbroji STATE OF FEAR, PROVOKED, či DEFORMED CONSCIENCE. Tohle je další záruka kvality s obalem od Maralda.  
125,- / 5 Euro  TEROKAL - Life After War : Jak asi může znít kapela poskládána ze starých pankáčů? No nikterak špatně, hned jak dopadla jehla na desku bylo mi jasný o co tu půjde, hc/crust kapela se nechala velmi silně inspirovat ranými, vikingskými kang spolky 80. let AVSKUM, TOTALITAR. Se členy FRENZY, HELLSHOCK, WARMACHINE atd... Na svědomí tohle má Skell s labelem a jeho stopadesátá kapela z Portlandského podhoubí. Výborný, výborná nahrávka.
 125,- / 5 Euro  


TRUNCHEONS - Stuck On The Block : Truncheons z Kanadského Montrealu mě už počátečně rozsekali, ohoblovaly uši prvním demem, demo kazetou (viz recenze). Tohle není sice tak dobré, jako již předešlé demo, ale pořád to je jízda po boku CONFUSE, GAI. Tahle nahrávka vyšla v roce 2012 u Distort Reality a v sestavě můžeš spatřit členy AFTER THE BOMBS, HELLBOUND, především zpěvačku Janick, která působila v obouch předchozích kapelách. Fotka ep zde. 
125,- / 5 Euro  


ZATSUON - Violent Noiz Life : Takhle nahrávka mě doslova nahulila hlavu asi tak jako po třinácti letech joint. Tady se sešly členové NERVESKADE, PERDITION nebo NOMAD gangster squadry z New Yorku. Servírují tu velmi intetvizně, hlučný raw noise d-beat punk bordel, který mi připomíná vcelku hodně japonské spolky alá GLOOM s Japoncem za kytarou! Škoda, žel, že už se stihli rozpadnout, budíž jim zem lehká. Tohle bude každej pankáč milovat! 125,- / 5 Euro 

                                                                                         
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12