7" EP - 3

                                                     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ATTACK SS - No Nukes : Skvěle zapadající, invazní, hlučná d-beat noise punk jednotka ze samotného Japonska, odpověd najdeš v kapelách CONFUSE / ATROCIOUS MADNESS, žrádlo pro hladovce.  
125,- / 5 Euro Vyprodáno / Sold out!

ATTACK SS / FRENZY : Split šrotových raw crust d-beat punk kapel. Amerika - Japonsko. Nic co by vás vyvedlo z míri, nebo překvapilo, na tomto asfaltu se více přimlouvám k ATTACK SS. Na citronově, průhledném vinylu, Je to jízda.
125,- / 5 Euro Vyprodáno / Sold out!

FRENZY - Noizey Trouble : Poměrně nová, Americká kapela ovlivněná převážně kapelami jako DISORDER, KURO, hlavně ve zpěvu je hodně slyšet vliv US kapely, jako byli FINAL CONFLICT, CIVIL DISOBEDIENCE, no myslím, že není co více dodávat, tohle je naprostý zoufalství, za to obal je uplně v řiti...   
125,- / 5 Euro Vyprodáno / Sold out!


 

LIFE FORM - Creepy Crawly : Tak tohle je unikát, DISORDER v roce 2012 narozeny v USA, aneb Portlanská d-beat raw punk výheň. Singl, který si pustím ještě zhruba tak 60 krát a poté až mi z toho žačne těžce hrabat vyskočím nejspíš z okna. Tohle je od prvních tónu velká inspirace DISORDER 80. Let se členy PEROXIDE. Mrda! 125,- / 5 Euro  Vyprodáno / Sold out!

LOST TRIBE - Unsound : Sledujete jak postupem času, začal být post punk ve svetě děsně populární v posledních cirka třech letech ? Naštestí tohle je pořád hodně inspirovanáno (né jen) starým, Anglickým peace punkem  FLUX OF PINK INDIANS a dalšími... Na singlu z roku 2011 jsou dvě povedené písně od kapely ze státu, Richmond, Virginie.  125,- / 5 Euro Vyprodáno / Sold out!


 

PEROXIDE - Can You Hear the Sound of Peace? : Další, hlučná noise punk d-beat invaze z Portland vaukum city! Debutní singl plný hromadného ničení nástrojů, inspirující se převážně starým Japonským a Anglickým punkem. Navíc kapelu založil Kelly - LIFE FORM, (jiný Kelly než ten známý...) z Aseptic zinu, ve kterém se právě zaměřuje na jediný a ten týž právý hluk. Pro fans GLOOM, WARFEAR jediná to cesta. PDX rules!  125,- / 5 Euro  

 

SCORNED - Consumption You Feed : Jedna z dalších posmtrných nahrávek hc/crust kapely z Minneapolis. Tahle nahrávka byla nahraná už v roce 2003, s tím, že se dočkala vydání a másteringu až v roce 2011. Jsou tu čtyři vály připomínající jejich kolegy ve zbroji STATE OF FEAR, PROVOKED, či DEFORMED CONSCIENCE. Tohle je další záruka kvality s obalem od Maralda.  
125,- / 5 Euro  

 

TEROKAL - Life After War : Jak asi může znít kapela poskládána ze starých pankáčů? No nikterak špatně, hned jak dopadla jehla na desku bylo mi jasný o co tu půjde, hc/crust kapela se nechala velmi silně inspirovat ranými, vikingskými kang spolky 80. let AVSKUM, TOTALITAR. Se členy FRENZY, HELLSHOCK, WARMACHINE atd... Na svědomí tohle má Skell s labelem a jeho stopadesátá kapela z Portlandského podhoubí. Výborný, výborná nahrávka.
 125,- / 5 Euro  

 
TRUNCHEONS - Stuck On The Block : Truncheons z Kanadského Montrealu mě už počátečně rozsekali, ohoblovaly uši prvním demem, demo kazetou (viz recenze). Tohle není sice tak dobré, jako již předešlé demo, ale pořád to je jízda po boku CONFUSE, GAI. Tahle nahrávka vyšla v roce 2012 u Distort Reality a v sestavě můžeš spatřit členy AFTER THE BOMBS, HELLBOUND, především zpěvačku Janick, která působila v obouch předchozích kapelách. Fotka ep zde. 
125,- / 5 Euro  


ZATSUON - Violent Noiz Life : Takhle nahrávka mě doslova nahulila hlavu asi tak jako po třinácti letech joint. Tady se sešly členové NERVESKADE, PERDITION nebo NOMAD gangster squadry z New Yorku. Servírují tu velmi intetvizně, hlučný raw noise d-beat punk bordel, který mi připomíná vcelku hodně japonské spolky alá GLOOM s Japoncem za kytarou! Škoda, žel, že už se stihli rozpadnout, budíž jim zem lehká. Tohle bude každej pankáč milovat! 125,- / 5 Euro 


                                                                                         
          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12