KAZETY / TAPES - 7


                                                                    1 2 3 4 5 6 7 8

AVVIKELSSE : Hrubá stench core noise crust likvidace na jakou jsme z Japonska zvyklí, jejich singl z roku 2016, který vyšel na Crust War, tohle je kazetová verze vycházející na ukrajině, punx u Osaky, kde rovněž v sestavě můžeš najít členy ZYANOSE. Poctivá, porce japonskýho běsu.  
100,- / 4 Euro 
BESTHÖVEN - D-beat Inferno : 25 válů diskografie d-maniaka Fafaa s covery od CRUDE SS, ANTI-CIMEX, FEAR OF WAW, SHITLICKERS, DISCARD a MOB 47. Vyšlo na No Name records na ukrajině.
100,- / 4 Euro 
BOMBHOARDER - Rotting systems : D-beat raw punk z Texasu, po kazeových splitech s DISKOBRA a CHIKARA přichází další samostatná kazeta. Poslech je možný na bandcampu kapely.
100,- / 4 Euro 
CONDEMNED : Hrubý hc/crust ze států a jejich první demo, pokud máš rád kapely typu Deathraid atd.., tak tohle tě bude bavit.
100,- / 4 Euro
DEATH WISH KIDS - Odměna nebo trest : Vychází u kapely nové demo na magnetofonové kazetě v nákladu 100ks. Cca 12 minut 8 skladeb, nahráno v červenci 2016 ve studiu AB records.. Strana B obsahuje předchozí vyprodané Demo 2016. Vše k poslechu na bandzone profilu. K dostání u kapely nebo v distrech.  
100,- / 4 Euro 
DEATHRAID - The year the earth struck back : Kazetová verze doposud jejich poslední, třetí, samostatné velké desky vydané v roce 2014 k jejich evropskému turné ze září roku 2015. Opět jde o totální smršť zabijácké kombinace hardcorepunku s crustem ze Seattllu se členy DISRUPT, CONSUME, STATE OF FEAR, nebo už o to méně známějších kapel jenž byli DECREPIT, GRIEF, SHITLIST, INHASTE. Nahrávka vyšla na profi kazetě u Unrest records a Agi punk. 135,- / 5,5 Euro 

DISEASE - We lose everything : Další hrubý náhul od Makedonské raw d-beat noise punk brusky DISEASE a jejich devíti písňové demo včetně coverů od DISPOSE a DISCLOSE. V nádherně provedeném, černobílém obalu s červeným nápisem. Vyšlo u No Name records. Anti war!
90,- / 3,5 Euro 
DISJAWN - Smoke loud, play loud : Tohle je totální pocta Japonsku, od GAUZE, CONFUSE, GAI, až po současné kapely typu LIFE, LASTLY.  S tím rozdílem, že DISJAWN jsou z tohoto času, současně s druhou demo kazetou z Philadelphia - Pennsylvania. Čekají vás 4 likvidační vály na každé straně. Poslech na bandcampu kapely. 90,- / 3,5 Euro DISPOSE - Future or grave? : Budoucnost nebo hrob, takovýto název jsem už dlouho neviděl/neslyšel, u této kapely se není čemu divit, další xtá kopie Dis-masakru v duchu DISCLOSE / BESTHOVEN. Šest válu téhle švédské smečky na vás vyplivne, ucelený stroj, který mohu jedině doporučit.
100,- / 4 Euro 
HERIDA PROFUNDA / HELLO BASTARDS : Kazetová verze split singlu crust punk kapela z Polska se zpěvákem, který se přestěhoval do Londýna. Prozatím jejich nejnovější nahrávka, druhou stranu okupuje o něco známější Londýnko Polská fastcore sypanice HELLO BASTARDS. Od obou kapel je možný poslech celého splitka na bandcampu kapel. Tady a tady
100,- / 4 Euro 
NARCOLEPTICS : Tohle je další po peklu volající distort raw punk výbrus původem z Chicaga. NARCOLEPTICS přišli minulí rok s vynikajícím druhým singlem, který vyšel původně u Warthog Speak records a v Evropě je k dostání na kazetě u labelu z Ukrajiny No Name records, kazety jsou jak tomu bývá u labelu už skoro zvykem limitovány na 60 kusů. Fanoušky surových hc/punk kapel tohle jenom potěší, poslech celé nahrávky je na bandcampu kapely.  90,- / 3,5 Euro


USA LA TUA RABBIA / AGATHOCLES : Nová fastcore punk kapela z Francie na splitu s belgickými veterány. Krásně provedená žlutá kazeta vyšla v roce 2018 na třech labelech. Poslechni stranu ULTR na odkazu bandcampu, celkem vražda.  
100,- / 4 Euro Novinky / News
 

USA LA TUA RABBIA / ERSATZ : Tentokrát split dvou fastcore punk kapel z francie. Vyšlo u pěti labelů na profi kazetě. Po splitu s BOOM jsou tu s další fast smečkou z Francie. Poslechni si stranu ERSATZ na odkazu.
100,- / 4 Euro Novinky / News 
VAASKA - Todos contra todos : Jedenáct hispánských, zničujících rozbrušek, který prvně vyšli v roce 2015 v třech 12" lp edicích raw punk kapely z Texasu, která se v roce 2010 prohnala českými končinami. Jak z nahrávky tak na živo to je ukrutná síla, v podstatě co vál to tah na branku, včetně písně Policia-Policia. Tohle je druhá kazetová verze na ukrajinském labelu No Name records. Ostatně poslechni sám na bandcampu kapely. how! 90,- / 3,5 Euro

 

VZTEKLEC / DISAVOIR VIVRE : Split dvou českých hc/crust punk kapel a jejich profi tištěná kazeta. Vychází v kooperaci D.I.Y. Labelů.
70,- / 3 Euro 

                                                                  
                                            
                                                                                     1 2 3 4 5 6 7 8