12" LP - 2

                                                                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

A ROAR OF INDIGNATION : Jízda jako prase, tohle je mezinárodní kompilace za účasti 22 kapel z různých koutů světa, těch extrémních raw punk d-beat kapel. Sex Dwarf (Sweden) / Napalm Raid (Canada) / Frenzy (USA) / Selvforakt (Norway / Brazil) / Sub Alert (Sweden) / Kylma Sota (Finland) Strange Factory (Japan) / Homicide (Brazil) / Warvictims (Sweden) / Infernoh (Sweden) / Violent Party (USA) / Leprosy (Australia) / Vaarallinen (Singapore) / Gutter (Greece) Sistemas de Aniquilacion (Peru) / Rappa (Japan) Dirty Wombs (Greece) / Corbata (Japan) / Proxy (Canada) / Truncheons (Canada) / Systematik (Canada) / Kvoteringen (Sweden)  260,- / 10,5 Euro Vyprodáno / Sold out!

ACTIVE MINDS - Turn back the tide of bigotry : Zatím poslední velká deska od ACTIVE MINDS, vydaná v roce 2012, politický hardcore punk hrající od počátku druhé půlky 80 Let. Jako vždy i tady se jedná o ukrutnou jízdu plnou potu a krve s obsáhlím bookletem plných textů a témat, který jdou ruku v ruce s ACTIVE MINDS ze Scarborough - Anglie, je potřeba něco více k tomuto dodávat? Klasicka... 
250,- / 10 Euro  ACTIVE MINDS - Free to be chained : ACTIVE MINDS a jejich další velká deska, tentokrát z roku 1997, po všech letech stále aktuální nahrávka, hlavně po textové stránce a bookletu co se týče, viz třeba "mnoho lidí se zajímá pouze o komerční kapely, který chtějí být punk"  Je vidět, že ACTIVE MINDS mají po stále a pořád hodně co říci. 250,- / 10 Euro  
 
 


AUCH - Punk hardcore compilation vol.3 : Francouzká kompilace mapující kapely z města Auch a okolí, již třetí díl za účasti kapel - SICKNESS, ALZEHEIMER, MENTAL DISORDER, VIOLENT GRANNIES, KRONOI, DEATH BURING, BRANDARIANS, kompilace je propletená většinou hc/ crust /punk bandama, ale také jednou ska kapelou, ska = totální shit.
250,- / 10 Euro  

 

BEHIND THE CEMETARY WALL / KAOSQUAD : Split dvou grind violence kapel z Jihu čech, osobně preferuji B.T.C.W. Už jejich demo CD-r se mi celkem líbilo.
250,- / 10 Euro  


 DESTIERRO - Örlog : Další z řad emocrust / neocrust kapel ze Španělska, v kolejích alá MADAME GERMEN, FALL OF EFRAFA, nebo FROM ASHES RISE, tyhle kapely vážně vůbec nemusím a je fakt, že pro distro jsem pár kopií vzal, ale nejspíš jsem od toho čekal něco více, ne tolika suchařiny a nudy. Nejspíš moje naivita.  250,- / 10 Euro  
 
HOW LONG? / KULMA : Dlouho očekávané splitko, dvakrát Moravský crust, tentokrát ze Severní Moravy. Legendární HOW LONG drtí to co jim bylo vždy známo, takže krutý crust punk aká EXTREME NOISE TERROR, DOOM a to já rád. Protějšek jsou KULMA projekt ze členy SHEEVA YOGA, fajn split.
250,- / 10 Euro  CHAOS UK : Debutní velká deska z roku 1983, se dočkala reedice na českém labelu. Deska vychází v luxusním provedení na černém i barevném vinylu, ale pro distro je pouze černý vinyl. Na rozdíl od původního pressu je vinyl vybaven vnitřňákem, který je stejně jako obal vyveden na luxusním 350g kartonu s matným laminem.  290,- / 11,5 Euro  


 

KOMATOZ - Within in law : Tahle nahrávka prvně vyšla už v roce 2009 na CD. Určitě jde o jednu z nejlepších, lépe řečeno nejlepší nahrávku, kterou KOMATOZ zatím vypotili, nahrávka vznikla ještě před jejich zplozením a kombinací metalu s punkem. Tohle bude mít zajisté každý punkáč rád. Kapela je Sankt Peterburgu z Rusko, ale to nejspíš pro nikoho z vás nebude novinou.
250,- / 10 Euro  

 

NAILBITER - Abuse, Faded rain age : Dvě desky na jedné, tahle deska vznikla speciálně k jejich Evropskému turné v roce 2010, použito na ní bylo album lp Abused, které vyšlo ještě tehdá na Hardcore Holocaust. Druhá strana je ze split lp s DESTRUCCION z roku 2002. Za ty roky existence většina z vás určitě bude NAILBITER znát. Navíc inspirací jasně míři na ANTI- CIMEX a DEATH SIDE. Vydáno ve 300 kusech. Tuhle kapelu jsem vždycky měl hodně rád. Tohle je válec! 
270,- / 11 Euro  

 
NAILBITER - The baith : Nejnovější materiál od této smečky pocházející z různých koutů světa, zasídlená v Londýně, metalicky špinavý crust punk, který zní jak už je zmíněno o pár řádku nahoře, srážka ANTI-CIMEX s DEATH SIDE. Vinyl vyšel k jejich turné po Španělsku, Portugalsku společně za účasti GATTUS. Další nahrávka, kterou budete všichni milovat. Aktuální fotka z koncertu zde. 
250,- / 10 Euro 
PLAINE CRASSE : Tahle deska je hodně zajímavá, už jen tím jaký má obal, tvrdý karton, hned v obalu je středová díra, kde vykukuje středový kolečko vinylu, prostě jak to dělali kapely za starých času, hudebně, poté co jsem četl, crazy hc/ punk, tak jsem měl obavy, zda-li se to dá, a ono fakt se to dá, je to čistá alternativa k tomuto hudebnímu žánru, opravdu bláznivá deska. Kapela je z Francie a je mi zcela sympatická. 200,- / 8 Euro RAPSOD - Pochodeň : Poslední vinylová a hned debutní lp nahrávka těchto ostřílenců z Jihlavy. Jak znáte, tak kombinují thrash hardcore punk, ne jinak tomu je u této nahrávky, osobně tahle nahrávka mě vůbec nenadchla a nebaví mě, na můj vkus je tam až moc metalu, thrash metalu, řekl bych až zbytečně. Ta stará tvorba se mi líbila o dost více. Jinak ale deska má hezkou kresbu, kterou dělal kytarista.
250,- / 10 Euro 

 

REPULSIONE - Sunrip : Po všech těch splitech se dočkali italští REPULSIONE debutního, dlouhohrajícího dvanáctipalce. Směsice grindu, fastcore a power violence, jako vždy i tentokrát je to dobrá chlívárna. Maniaci tohoto žánru určittě nebudou zklamáni, vyšlo ve dvou edicích, z toho ta druhá má oranžový vinyl s černými cákanci. K dostání černý vinyl. Vyšlo v Září 2013, skladem je opravdu pár kopií. Navíc nedávno odjeli 18 denní americké turné.
250,- / 10 Euro 

 
VIOLENT PARTY - Poison mixers : Kdyby mi někdo řekl, že je to nová deska DISORDER z roku dvatisícetřináct, možná bych tom i uvěřil. Již zmiňovaný DISORDER měli určitě velký dopad na tuhle útočnou sebranku ze států, ale ne jen oni, také společně s dalšími, hlučnými spolky z Japonska. Více než velká deska mi spíš tohle připomíná maxisingl na 45 otáček, kde má každá strana po 4 písních. Deska, vyšla v 300 kusové edici na Anglickém labelu Imminent Destruction records.  260,- / 10,5 Euro 
                                                             
                    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11