12" LP - 9

                                       1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


BAKOUNINE / THE FLUE SNIFFERS : Po delším očekávání právě vyšlo (prosinec 2015) split 12" LP d-beat crust punk kapel BAKOUNINE (Francie) THE FLUE SNIFFERS (UK) nákladem 500 kusů na transparentním, zeleném vinylu v kooperaci labelů, jedním z nich je Djayzm/Svoboda Records. BAKOUNINE mají venku následující split LP se švédskou noise crust bruskou DISPOSE. 
260,- / 10 Euro 
DIMMORNA SKINGRAS vol. 3 : Třetí pokračování, švédské, úspěšné hc/punk kompilace, která je složená ze samých neznámých kapel jako jsou FUCKTARDS, GRACE WILL FALL, SHITFUCKS, VINNARCIRKELN, SOTELD, IDIOT IKON, BLASLAMPA, ADERLATA, A.R.S.E.L. a MURDERING MURDERS. Kompilace je z roku 2015 a vyšla u švédského labelu Pike Records.  
250,- / 10 Euro 

DOKUGA - s/t : Raw d-beat punk mašina z Porta se členy FREEDOM, HELLCHARGE, VURMO atd... Aktuálně venku s jejich debutní velkou deskou, povedeným albem napojené na předchozí nahrávky. V kapele působí bubeník Giro v podstatě už z legendárních FREEDOM, který se datují k první půlce 90. Let, cirka rok 2006 měli u nás pár zastávek na jejich zimním turné. V ČR mají pouze jediný koncert jejich 4 denního mini tour Evropou. (Portugalsko) http://dokugapunk.bandcamp.com  
260,- / 10,50 Euro 

CHAROGNE STONE - Basic core instinct : Fast hardcore punk založený roku 2004, od roku 2010 hraje pouze jeden člen "Bill" z BILL STONE. Kapela má venku 5 samostatných sedmi palců, dvě LP a jedno CD-R demo s posledním albem "Basic Core Instinct" k dostání. Vše vyšlo na vlastním labelu kapely Boum Coeur Records, který má na svědomí jedna a tatáž postavička.
250,- / 10 Euro 
 


KALTFRONT - Zieh dich warm an : Německý deutsche punk, neboli spíš a více punk rock založený už v roce 1989, samozřejmě tu nechybí daný zvuk starých nahrávek, tohle je LP, který vyšlo v roce 2006, nahrávky jsou ještě z prvotní doby kapely. 280,- / 11 Euro 


KRONOFOGDEN - An arbete och/eller fritid : Čtrnáct válů absolutní hc/crust punk smrště ze Švédské Arviky. Švédské kapely rostou jak houby po dešti i přesto ne všechny jsou tak impulzivní, nejspíš jsem čekal od této desky větší náhul. Vyšlo na jejich domácím labelu u Blindead Production, tohle je jejich první velká deska z roku 2015. Bandcamp poslech.
280,- / 11 Euro 
 

 
MEINHOF - Endless war : Londýnské u nás vcelku známe hardcore crust punk trojici MEINHOF vyšlo u Deviance records 5 album s názvem "Endless War". Poslech je možný také zde. Tahle deska neuhnula ani o píď, stále surový, zkrátka je to fajn. 300,- / 12 Euro 


RESURGO - V zajetí myšlenek : První vinylová nebo lépe řečeno, vůbec první oficiální nahrávka hc/punk kapely z Brna se členy TRAUMA. Čekej hc/punk českomoravského střihu s 10 vály.
250,- / 10 Euro 
SIGHT OF WAR - Annihilate to survive : Crust metal z Kanady z města Sherbrooke a jejich debutní velká deska, která vyšla v roce 2015 na Guilty parade records. Hrubá crustová smršť které nebudeš litovat, tahle nahrávka vyšla také na CD. Poslech na bandcampu kapely.  
260,- / 10 Euro 


MONDAY SUICIDE / SOCIAL CRISIS : Split dvou hc/punk kapel, lépe řečeno punk kapel. MONDAY SUICIDE jsou z Běloruska, hrají post hc/punk plný šťávy a energie. Druhou stranu okupuje moje oblíbená kapela z Polska SOCIAL CRISIS s jejich crust punk nářezem na dva zpěvy. Doporučováno všemi deseti. Velmi povedené splitko! 250,- / 10 Euro 
THE BREED / BACKFLIPING DOG : Po velké desce THE BREED přišly s novou nahrávkou čítajících 5 písní a jak tomu bývá i tady se jedná o angažované texty a vzteklý hc/punk z Vyškova. Protějšek jsou Ostravští B.F. Mají na svém kontě první vinylový počin. Celý split je k poslechu na bandcampu labelu.  
250,- / 10 Euro 

 WAR FOR FREEDOM : Hc/crust punk kompilace z Řecka, mapující tamní dění v roce 2012, v roce v kterém kompilace vyšla. Na desce jsou kapely jako GO FILTH GO, 21179, TOTALALITAR, SATAN´S REJECTS, I MALEDETTI UBRIACONI, BURN THE BOREDOM, RAJAHTAA a hromadu dalších. Vychází na černém vinylu s bookletem, celá kompilace je benefiční pro politické vězně a kolektivní úsilí squatterů, punx v severním Řecku, celý poslech kompilace na odkaze.  
180,- / 7 Euro

           1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12