7" EP - 8


                                       1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ACTIVE MINDS - The Lunatics Have Taken Over The Asylum : Flexi singl z roku 1994 téhle neoblomné kapely ze Scarborough, od kapely, labelu je k dostání posledních pár kusů. Žádný šílenství ale ACTIVE MINDS. 
100,- / 4 Euro
CLOCKED OUT : Hrubej nátěr z Glasgowa - Anglie připomínající  9 SHOCK TERROR, jak již bylo nesčetněkrát zmíněno o této kapele, vážně tam hudební podoba je. Černý singl z roku 2013. Milé překvapení a fajn záležitost.
100,- / 4 Euro

DIS-TANK - hardcore d-beat bruisers volume one : D-beat hardcore punk z Angile se členy The Domestics vyšel v Březnu 2015 ve spolupráci čtyř labelů včetně Desörden records 10 skladbový singl. Na desce je 6 nových zářezů, z toho 3 vály a jednoho coveru jsou z předchozí demo kazety. Dva vály k Poslechu na bandcampu labelu. 125,- / 5 Euro 
HIBAKUSHA / HIROSHIMA NIGHTMARE : Nový materiál od obou kapel, dvakrát metalický crust hardcore, HIBAKUSHA s 5 vály, protějšek tu má po jedné písni metalové struktury s barevnýcm obalem. 100,- / 4 Euro
 

INSIDIOUS PROCESS / CONTORTURE : Dvakrát švédský crust modernějšího střihu, nebo chceš li slyšet melo crust se členy VICIOUS IRENE atd... odkazy k poslechu tady a tady. 125,- / 5 Euro
 

IRON MERDA s/t : Hrubý d-beat punk z Mallorky se členy USURA, YSTAD nebo ORDEN UNDIAL a jejich debutní vinyl. Kde je hlavní klíčovou sestavou Bernat coby zde na postu bubeníka, pokud chceš slyšet neohrabaný, neotesaný d-beat španělského rázu po vzoru MG-15, tak tohle je něco pro tebe. Bandcamp.  
100,- / 4 Euro


 

IRRITATION - Socialrealismen : Pokud máte rádi kapely ala velký pódium SKITSYSTEM, WOLFBRIGADE nebo MARTYRDOD tak vás zřejmě tohle bude bavit. Mě to nikterak neoslovilo, spíš naopak. Švédsko moderní záležitost se členy Passiv Dödshjälp, Kronisk Misantropi, Asylium... Nečekej zaprasený zvuk kytar bordel a špínu... Singl vyšel v roce 2014, jde o jejich druhý vinyl. Bandcamp.
100,- / 4 Euro


 
MANAGAITZ s/t : Debutní singl baskické melo punk rock kapely ze Zarautz aktivní okolo tamního squatu (Gaztetxea) se členy Diskoiraa, Metralleta, Erantzun, Mor-more, Zulo, nebo Ernia. Nahrávku čekuj na jejich bandcampu.
125,- / 5 Euro
 
NO MISTAKE - Connect the Dots​.​.​.​Complete the Puzzle : Tahle kapela má celkem na pilno. New school hardcore z Californie. Ve společnosti YOUTH OF TODAY, 7 SECONDS a spol... Poslechni na bandcampu kapely.
125,- / 5 EuroRAGEOUS INTENT / ALE IACTA  EST : R.I. Jsou z Madridu se členy DISTURBANCE PROJECT, které obě založil Gerardo, co by kytarista a basista obou kapel. Hrubý a nekompromisní grindcore staroškolského vzděláni. Druzí jsou Slováci a hrnou vesměs skoro stejný grind maras, venku mají předešlé split singly s Baskickými RAS nebo CONTROLLED EXISTECH. Grind! Bandcamp a Bandcamp. 100,- / 4 Euro


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12