7" EP - 2


                                                1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

BOMBANGREPP - Förrădd av samhället  : Další pro někoho zajímavá crust hardcore d-beat fofr kapela ze Švédska se členy AGGRENATION atd.., nevím ale zrovna dvakrát mě tohle neoslovilo, buď jsem ztratil uši, nebo jsem tomu zkrátka nepřišel na chuť, asi možná proto, že tom má určitý vlivy Švédských, hvězdných kapel, který nemusím, jako jsou třeba Skitsystem nebo Victims, no ale pořád jsem v klidu, stále je to více špinavější, což je jedině dobře.
100,- / 4 Euro   


DEMORALIZÉR - Hardcore Pičo : Už název téhle desky mně nikterak neslovil a ne jinak tomu je vnitřím zpracováním a hudbou. Tahle hc/punk kapela pochází z Plzně a jde o jejich debutní vinylový počin, který si kapela sama vydala v 300 kusovém nákladu. Osobně bych zamakal na zvuku celý nahrávky a zpracování celé desky, raději bych tohle celé viděl jako demo než vinyl, ale hold každého priorita.
100,- / 4 Euro 

 
 

HIROSHIMA NIGHTMARE / LIVER GARNISH : Od H.N. Se dá vždy tak nějak už tradičně očekávat kvalitu na úrovni a ne jinak tomu je i na tomto splitu. Jejich nová a zatím poslední nahrávka od této skvělé hc/crust d-beat squadry z Jižních Čech. Dobré, dobré, za to protější strana mě moc nebere, dost chaosální a místy řekl bych rozhašený hc/punk s více změnami, kapela je rovněž z jižních čech. 

Vyšlo na Labelu Cestou na Hřbitov v 300 kusové nákladu.
100,- / 4 Euro 

HOLY EXTERMINATION / BURN THE CROSS : Split dvou hc / grind crust kapel z Polska. Obal má hezký provedení a je dělaný jako kapsa na lp. Vychází v kooperaci více labelů. 100,- / 4 Euro  

 
KRUGER / KNARK : Další nový počin raw d-beat crust punku KRUGER, stále jedou v kolejích předešlé nahrávky, kde druhou stranu naprosto válcují. Druhou stranu okupují švédi, veteráni ze starých kapel viz Pofen z TOTALITAR, a jako inspiraci si vzali právě TOTALITAR (viz demo z 86 roku) neboli více tíhnou spíš k takovým ROVSVETT. KNARK tu znějí oproti KRUGER více hc/punkověji než jejich mašinový WARVICTIMS klon. Skvělá nahrávka. 100,- / 4 Euro 

 

MESRINE / ENTRAILS MASSACRE : Od Kanaďanů MESRINE tu máme opět klasicky hrubý grindcore námrd, kterého se drží už x let, ono co čekat více, že ano, jejich materiál je snad a ještě více grindcore než z jejich předešlého splitu se SPOSA IN ALTO MARE. Druzí na to jdou němci, který už mají ve světě taky nějaké to jméno. Vychází na žihaném, průhledně, bílém vinylu s modrými cákanci. Fotka vinylu zde. Skalní fandy tohle určitě nemůže nikterak zklamat.
100,- / 4 Euro  Vyprodáno / Sold Out!

SKELETON / BETON : Dlouho očekávné split, (tuším mělo výjít už někdy před dvěmi lety), konečně vyšlo na venek až letos v zimě 2013. SKELETON a jejích záhrobní d-beaz crust mám hodně rád - všechny jejich předchozí nahrávky jsou skvělí, jízda v duchu CRUDE SS, CRUDITY atd.. Ale v tomto případě smichaný s metalem, nahovno je, že v dnešní doběm se skoro do všecho za každou cenu cpe metal. Protipól jsou u nás známý BETON d-beat crust punk z Blavy, jako u SKELETON, tak zde je také slyšet vliv metalu, no ale ještě se to dá. Celkem fajn split, i přesto, že mám raději od obou kapel předešlou tvorbu. 
 100,- / 4 Euro  

TERROR FIRMER / INSOMNIA ISTERICA : Splitko dvou crust girnd kapel z Itálie a ze Švajcu. Začnu TERROR FIRMER, výborný crust grind z Taliánska zahraný až skoro d-beatově, kde basu hobluje Matteo z REPULSIONE a zpěv okupuje Gabri z CANCER SPREADING. T.F. z této nahrávky znějí ještě více krutě než kdy předtím, tento materiál je asi to nejlepší co stihli vydat, rozhodně čekej hrubý náser s záhrobním zpěvem Gabriho. Ty druzí je skoro to samí s více grind sypačekami. Určitě tohle EPko nepřehlédni, pač to nakopává co pro to. Výborný! Žlutý vinyl.
100,- / 4 Euro  

WARCUPID - s/t : Tahle nahrávka mě dostala hned na první poslech, agresivní crust core výplach, opětovná jízda v duchu starých DOOM, EXTREME NOISE TERROR, EXCREMENT OF WAR, zahraný s precizností  a oderém Brazlického šmrncu, tak jak to umění pouze kapely z Brazílie. Zde se střetly lidi z kapel GRITOS DE ALERTA, LIVING IN HELL, DISARM nebo HOMICIDE, jak je vidět, ale hlavně slyšet, nejsou to žádný nováčci a samosebou to podle toho taky tak zní. Nechybí texty o hruzách války včetně reality v které se nacházejí. Vynikající deska. 
100,- / 4 Euro  

ZUDAS KRUST - Dogs of the doomland : Po zabijácký demo kazetě přichází ještě více zabijácký singl s pěti vály týhle raw punk d-beat nálože z Indonésie z města Jakarta a jak jinak než s opětovnou inspirací japonských hluků 80. I současných let. Lisováno na 33 otáček, ale ani 45 nebude stačit, hrubost!  
130,- / 5 Euro                                                             1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12