KAZETY / TAPES - 3

                                                       1 2 3 4 5 6 7 8


CRUDE SS - The System You Hate.....Is The System You : CRUDE SS byla jedna z těch základních, švédských punk, potažmo crust kapel, která vznikla v roce 1982. Od téhle kapely se insporavala / inspiruje stále hromada nových crustových kapel po celém světě a není divu, protože zvuk, syrovost, nasranost a samozřejmě texty téhle bandy jsou právě to práve. Kazeta obsahuje 20 nejlepších dobových písní a vyšla jako (bootleg?) na jednom španělském labelu. Samozřejmě tu nechybějí všechny vály z jediného singlu "Who'll Survive EP", který vyšel až v roce 1985. Tohleto by nemělo cbybět ve sbírce každého manika do hc/punku. 
80 ,- / 3,2 Euro  

DISKOBRA - Agónia : Duch syrového d-beat punku jede v plném proudu, DISKOBRA z Budapeště si vydala vlastním nákladem v počtu padesát kusů 8 dis-tracks údernic, vyšlo v černobílém provedení. Agónia je svěží průvan v tomto ranku špinavého světa a podle jejich až hitového, ultra punkového válu pojmenovaly celou nahrávku, zčekni bandcamp kapely včetně textů. Část nákladu je k dostání v distribuci. 100,- / 4 Euro

 

HIBAKUSHA - 2 x MC : Dvě profi tištěné kazety v jednom obalu, jedna je z roku 2001, jejich první demáč Little Boy a druhá Mrkni na fotku kazet zde. A druhá aktuální je z roku 2019, jejich poslední nahrávka "Deset vteřin do konce světa" ještě před rozpadem kapely. 150 ,- / 6 Euro
 


 
MASS//REACTION - Minden Szar : Druhá edice kazety, kterou si kapela vydala vlastním nákladem v pěti různých provedeních barev, parádní nahrávka na které najdeš také písně ze singlu Ugar. Prví edice vyšla ve Španělsku, obě vyšli v roce 2019, čerstvá záležitost z Budapeště. Poslech na bandcampu.  
100,- / 4 Euro 
THE MALAYSIAN CONTINUE - Compilation : Raw hc/punk kompilace s parádním zvukem kapel z Malaisie složená z kapel jako Infectious Maggots, Final Run, FUCKMEFUCKYOU, Appäratus, Sawtorture, Shitnoise Bastards a Influënzia. Vyšlo v roce 2020 na Bolzkow Records.
100,- / 4 Euro

                                                       1 2 3 4 5 6 7 8