7" EP - 12

                                           1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ARROGANT STATE / SLUTET : Dvakrát švédský crust hardcore řimbuch vyšlo u Phobia records, k dostání černý vinyl. 
125,-/ 5 Euro Novinka / News
BLOODY PHOENIX / SEITAN : Po špatně vylisovaném splitu vychází 200 kusový náklad v roce 2017. BLOODY PHOENIX a jejich crust grind rubanice jak se patří, mimo jiné se kapela rozpadla v roce 2015 po neúnosném shánění členů sestavy, které skončilo kolapsem/rozpadem kapely. Na druhé straně jsou SEITAN d-beat crust řezanice, nahrávka která mě velmi překvapila! Evropská odpověď na FRAMTID ze Švédska, maximálně nakopávající nahrávka!!
140,-/ 5,50 Euro Novinka / News


BOMBATENTAT - životem zaplatíš : V kooperaci pěti českých labelů vyšel čirý singl, lathé cut  s názvem "životem zaplatíš" nové d-beat crust smečky složené ze členů Krüger s názvem BOMBATENTAT. Celá nahrávka je k poslechu na bandcampu kapely, náklad vyšel v edici 65 kusů a je to pěkná syrovina. 
 125,-/ 5 Euro Novinka / News


BOOM / ANSÏA : Právě vyšel k jejich prosincovému, společnému turné (roku 2016) po Španělsku split singl dvou spřátelených kapel z Toulouse/Karcelona. Fastcrust mlátičky BOOM a emo crust screamo ANSÏA. Celá deska vyšla v kooperaci devíti převážně Francouzko/španělských labelů včetně El Lokal fanzine-vinyl shopu. Co nevidět další split dvou fastcore punk rozbrušek z Francie BOOM/ERSATZ vyjde v následujícím roce. Singl půjde každou chvílí do lisu. 125,-/ 5 Euro Novinka / News

BOOM - World : Jejich samostatný devíti písňový singl z roku 2016, kde v kapele najdeš hromadu členů a ex členů VARLIN, DISBEATURE, HALABJA, TOL ERESSEA, DISSIPED, Q2000, CELINE DION, FATAL NUNCHAKU nebo BIOTOX. Navíc s ručně dělaným D.I.Y obalem nůžky lepidlo, to se cení, ostatně poslechni sám na bandcampu kapely. 125,-/ 5 Euro Novinka / News
CAVERNICULAR - s/t : Grindcore výplach jízda na plnej plyn s lehce crustpunkovým vlivem z Palermo - Itálie se jmenuje CAVERNICULAR. Jde o první, letošní Keuleho titul, který vychází jako samostatný singl u labelu/distra Rodel Records po předchozím singlu z minulého roku skvělích NUCLEAR CULT. Čtrnáct rozbrušek na bílém, mléčném vinylu s poslechem na bandcampu kapely.  
125,-/ 5 Euro Novinka / News
CONTINGENT ANONYME / TORQUEMADA : Dvakrát punkrock z Francie, mimo jiné TORQUEMADA je kapela hrající od roku 1993. 
125,-/ 5 Euro Novinka / News
 

GERM ATTAK - Zapatista : Druhý, zároveň vynikající singl kámošů, již zaniklé raw punk kapely z Ottawy Kanady, který vyšel roku 2006, ještě když byla kapela v začátcích a v plné síle. Tohle je zaručená jízda v duchu UK kapel typu CHAOS UK / DISORDER, raných nahrávek, nic, co by nemělo chybět současným punkerům ve sbírce. Poslech jedný písně ze singlu je na odkazu.
125,-/ 5 Euro Novinka / News
 


LOPPUSIJOITUS / HJARNBLODNING : Dvakrát hc/punk už podle názvu kapel napovídající, že jsou kapely z Finska. Ujetý a hrubý punk tak jak ho můžeme čekat z této země. Deska vyšla v kooperaci finských labelů koncem roku 2016 stejně jako předchozí singl kapely LOPPUSIJOITUS. Zkus tohle.
125,-/ 5 Euro Novinka / News
LOPPUSIJOITUS - Paiseena maailman perseessä : Naprosto šílený název singlu a tahle hc/punk zběsilost z Finska. 
125,-/ 5 Euro Novinka / News
MIDNIGHT CRISIS : Německá úderka s naprosto skvělým cítěním pro hc/punk, navíc s finským zpěvákem z HERATYS se středovou dírou uprostřed, tohle je pořádná palba, poslechni na bandcampu kapely!
125,-/ 5 Euro Novinka / News
PRETTY HURTS - Expectations : New wave a post punk kapela z Berlína. Singl z roku 2015, taktéž se středovou dírou, jejich koncert na živo byl naprosto skvělí. Bandcamp kapely na odkaze.
125,-/ 5 Euro Novinka / News
SVAVELDIOXID - Krigets brutalitet : Tohle je masakr, po jejich velké desce vychází jejich samostatný singl opět u Phobia records. Čtyři zářezy absolutního švédského crust masakru od lidí, kteří mají do detailu promakanou hudbu, od začátku do konce. Za mě naprostá vášeň, jedna z nej desek, která mi prošla rukama, ještě teď mi zvoní v uších jejich kytarové nájezdy hned v prvních válech. Tohle je zkrátka luxus, crustová povinnost! 
125,-/ 5 Euro Novinka / News

VANVETT / TRAMWRECK : Začnu hned první kapelou, která jede v raw hc/punk kolejích z doby 80. Let, řádnej kang hardcore výbrus, který současný kapely z těchto končin až na pár výjimek už vůbec nehrají. Druhá strana je spíš modernejší hardcore...  Splitko dvou švédských kapel. 
125,-/ 5 Euro Novinka / News

 


VISIONS OF WAR / HELLKRUSHER : Letos 2017 vyšel u labelu Power It Up další počin do crustového nebe dvou roky zajetých kapel VISIONS OF WAR a HELLKRUSHER. Od Belgicko/německých V.O.W. Jsou k dostání tři apokalyptické, naprosto zničující vály jenž navazují na poslední album "Swine Parade", mimo to kapela prošla změnou sestavy a následným přemístěním jednotlivých členů. Rovněž HELLKRUSHER neuhnuly ani o píď a jedou pořád tu stejnou raw punk detonaci se dvěma zářezy na desce. 150,-/ 6 Euro Novinka / News
           
                             

                                          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12