7" EP - 5

                                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ACTIVE MINDS - Two Sides Of The Same Coin : Nový singl od neúnavných Active Minds ze Scarborough aktuálně vyšel v jedné edici, jako tomu bývá doposud u kytaristy na jeho labelu Loony Tunes, tentokrát v 550 kusovém nákladu, i přesto, že písně byli nahrané už minulý rok na jaře, jako vždy v plné síle upozorňují na nepoměr bohatství / chudoba tohoto světa v podání jejich osobitého hc/punku. Samozřejmě Dixon opět rozesílá singly po různých distribucích. Celý poslech nahrávky je možný na bandcampu kapely.  125,- / 5 Euro

AGATHOCLES / CUM SOCK : Split singl z roku 2016, který vyšel v mohutné kooperaci labelů, Agáči mají tentokrát split s noise grindovou bandou z Toronta. Belgie drtí 12 zářezů oproti Kanadě s jejich 5 zářezy. 125,- / 5 Euro DEATHLAG - Prisoner : Venku touto dobou je druhý singl špinavého d-beat crustu DEATHLAG z Finska, hrající crust na pomezí švédsko/britských kapel. Timppa a Ville prostřednictvím Roku records aktuálně rozesílají desku do distribucích do světa, včetně těch českých. Jeden vál je k poslechu na bandcampu kapely, první singl je velmi povedený, hrubost.
125,- / 5 Euro 


DEBACLE : Nová nahrávka vydaná k jejich europskému turné 2014, crust řezničiny z Melbourne - Austrálie se členy Pisschrist v sestavě. S povedeným atworkem. Ty kteří nezaspali  (byli) u distra jako já, si je určitě nenechali na letošním Play fastu ujít. Hrubost. 125,- / 5 Euro

GOBIERNO MILITAR - No hay opción : Druhý a jejich pěti písňoví singl vydaný v květnu v roce 2013 punk kapely ze Španělska od Gijónu. Tohle je tak trochu klasický punk alá RIP, nečekej žádný raw punk zvraty, ale spíš klasický, španělský punk. K poslechu zde. 100,- / 4 Euro

HEZ - Problemas : Právě vyšel u Lógica Ciega po debutní velké desce pěti písňový sedmipalec HEZ s názvem Problemas, raw punk drtička z Panamy od lidí z Juventud Podrida. Singl vyšel také jako kazetová verze k jejich proběhlému turné po Usa a Kanadě, celá nahrávka je k poslechu na bandcampu labelu nebo kapely. Pecka! 125,- / 5 Euro 

 


INFERNOH / NOMAD : Chtěl bych všem říci "táhněte do hajzlu" ale doprdele tohle je hnojařina as fak! Singl, který byl vydaný ke společnému, evropskému turné obou kapel, každá kapela tu má po třech válech, od INFERNOH je na této nahrávce posun více k noise, oproti NOMAD sice není nahrávka tak z noisována, za to na živo na Koma F to byl větší hluk než kolegové, vůbec na živo to byl výplach jako kurva, třiskot jako v ringu, pějme slávu na INFERNOH, jedna z nejlepších, žel už nehrajících kapel si piš, že jo, k dostání druhý do lis na barevném vinylu!  
125,- / 5 Euro 

JUVENTUD PODRIDA - La naturaleza de la bestia : Vynikající singl z roku 2014 bestiálního metalického crust punku z Panamy. Singl vyšel na krásném, hnědém vinylu s barevnými cákanci u labelu zpěváka Lógica Ciega. Tahle nahrávka mimo španělska nebyla nikde více v Evropě distribuována. Čtyři vály, které mají tendenci vám nakopnout pořádně řiť! Ostatně posuďte sami na bandcampu kapely.  
125,- / 5 Euro 

JUVENTUD PODRIDA / S.D.A. : Dvakrát split crust punk kapel z Panamy a Peru, parádní záležitost, která vyšla v roce 2014, od obou kapel nečekej tradičně nic veselého, pro poslech zčekuj bandcampy kapel. J.P tady a S.D.A. odkaz. Vychází pouze na černém vinylu, fotka zde.
125,- / 5 Euro 
KRAOST - s/t : První vinylový zářez vthrash punk kapely z Jižních čech, nevím jak ostatním, ale mě tento singl vůbec nenadchl, jak zpracovaním, tak hudbou už vůbec ne, pro srovnání pod pojmem trash punk, si vybavím uplně jiný kapely, než je tato, ale na druhou stranu je mi sympatická lyrika. 
100,- / 4 EuroLUMPEN -  Desesperación : Svěží, nová kapela LUMPEN přichází se sedmipalcovým debutem o rozloze pěti ultra raw punk vyhlazovaček v klasickém tmavém kontrastu písní a obalu. Inspirací je 80. kovej Uk punk s osobitým zvukem a ukrutnou energií lidí z Kolumbie/Španělska tak jak jsme zvyklí z těchto končin. Nahrávalo se ve studiu Thrash Zone, který provozuje kytarista kapely X-Torsion, pro skalní fandy Destino Final, Glam nebo Muro vřele doporučováno, celý poslech je na kapelovém bandcampu, vyšlo u tamních dvou labelů. 
125,- / 5 Euro 

METRALLETA - S/T
: Singl z roku 2016 hc/fast punk kapely z Baskicka, Zarautz. Rychlá kadence tohoto samopalu palí z gramce jednu střelu za druhou, přichází na černém vinylu, singl vyšel v kooperaci, španělských labelů. D.I.Y.!  
100,- / 4 Euro 

OPERATION GOMORRHA / STURZFLUG : Dvakrát neotesaný crust punk od sousedů z Německa, žádná další emo crust kopie, ale nasraný, špinavý crust punk, navíc zpívaný v rodném jazyce, tohle se mi zamlouvá. 
125,- / 5 Euro 
REGULATIONS - Different Needs E.P.
: Melodický hc / punk z Umeå city hudebně v podobě US kapel typu CIRCLE JERKS. Singl z roku 2007, který vyšel na Havoc records. Hodně povedené deska, celý poslech nahrávky je na odkazu125,- / 5 Euro 
  
THRASHING PUMPGUNS – New wave of metal punk
: K metalu nemám zrovna dvakrát kladný vztah, ale v tomto případě se jedná o metal punk a není to vůbec špatný, spíš naopak, je to parádní singl kapely z Německa.
 
100,- / 4 Euro
UNHAIM - S'Bränt!
: Nakopnutý jejich druhý singl hc/crust punk kapely ze Švýcarska, z Bielu ze Šrotbaru, který vychází v roce 2016 na jejich domácím labelu Rinderherz Records se středovou dírou na 45 otáček s obalem na tvrdém kartonu, potisknutý sítotiskem. Mrkni na fotku singlu na odkazu.
125,- / 5 Euro 

        

ZOKETES - Un Mal Año : Tahle Hc/punk senzace přichází ze španělského města León. Jízda v duchu ZEKE koresponduje jejich naprosto skvělým singlem, kde je zpěv ve španělštině jak má být, osobitost zaručena, singl vyšel v roce 2016 za účasti několika španělských labelů. Venku mají samostatnou velkou desku a pro rok 2021 vydali split EP rovněž se Španěly THE BLACK PANTHYS PARTY.  Poslech celé nahrávky je na bandcampu kapely. Deska je nádherně zelená s barevným obalem, běž do toho. 125,- / 5 Euro                                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12