CD - 5

                                                                  1 2 3 4 5


BROKEN DEAD - Extent of pain : Nová hc/crust kapela z Oregonu, pro fanoušky kapel jako PROVOKED, DECREPIT atd.. Je tohle jasná volba. Promakaný digipack s texty, kompletní poslech je možný na bandcampu kapely.  
200,- / 8 Euro
CRUDE S.S. - Create Your Own Life... : U labelu Criminal Attack Records z Brazílie vyšla CD reedice švédských crust punk drtičů CRUDE SS, k dostání je kompletní diskografie 20 surových punk vypalovaček z 80. Let včetně živáku "Forced Value". V podstatě se jedná o ty samé vály akorát v jiném pořadí vydané v různých reedicích předchozích let u různých labelů. CRUDE SS je syrová jízda od začátku do konce po boku Anti-Cimex, Discharge, Svart Parad nebo Bombanfall.  
250,- / 10 Euro  
 
DOOMED AGAIN - Drowned In Disgust - CD-R : Nejnovější nahrávka crust kapely z Thessaloniki, která chrlí slušnou crustovou palbu jako většina Řeckých kapel, které jsou naprosto skvělí. Zpěvově na nahrávce připomínají Doom jako nikdy předtím. Poslechni celej mazec na bandcampu kapely. CD si kapela vydala sama, vlastní vydání total D.I.Y. Duch. 125,- / 5 Euro
    
 
 
 
DOOMED AGAIN - D-Beat The Bastards - CD-R : Název desky od Doom není vůbec na škodu a podle toho tahle kapela z Řeckého města Thessaloniki taky tak zní. Hrubej d-beat crust na hezky propracovaným CD, který kapela nechala vydat u řeckého labelu Clean Head Productions. Čtyři vály, které poslechni celé na bandcampu kapely. 150,- / 6 Euro 

 


EMISSARIES OF SYN : Už písně z jejich split singlu se mi hrozně líbily, tady se zkrátka nezapře punc UK kapel ani kdyby ses rozkrájel. Hudebně tohle je někde mezi HEALTH HAZARD a SAWN OFF, na CD je 10 vlastních písní včetně třech coverů od NAUSEA atd... Parádní kapela s fajn lidičkama, nezahálej a běž do toho. Poslech je možný na bandcampu kapely.
200,- / 8 Euro

FRAMTID - Defeat of civilization + split EP tracks : Poslední velká deska od crust bohů z Osaky z roku 2013 zpatřila po 4 letech také CD edici obohacenou od split singly s PISSCHRIST (2009), SEEIN RED (2007) a DISCLOSE (2004). 19 válů crust běsu z Japonska. Nechybí fotky a texty v angličtině, co chceš víc!  
200,- / 8 Euro

 GROWLS - Old school : Grindcore z Francie na origoš CD.
180,- / 7 Euro

HUMAN FAULT - Poslední propadne peklu : Venku je velmi povedená nahrávka se zárukou kvality ze studia Davos, druhé album hc/punk kapely z Vyškova HUMAN FAULT s názvem Poslední propadne peklu. Lisované CD obsahuje 11 vlastních bičů s razancí na texty, které jsou tak trefné do současné společnosti. Celá nahrávka je k poslechu na bandcampu kapely a vyšla ve spolupráci s Cecek Records. 100,- / 4 Euro  

INSECT TERROR - Grind now CD-R : 23 záseků od Grindcore pomazu v duchu a těžké inspirace INSECT WARFARE jak jste si mohly zajisté dle loga kapely všimnout. Tohle je tříčlenná posádka původně složená jako dvoučlenný projekt v roce 2015 z kterého se po sléze o rok později vyklubala kapela. Tohle je jejich druhý demo z roku 2017. Bandcamp kapely. 50,- / 2 Euro
MODERAT LIKVIDATION - Mammutation : Tahle nahrávka vyšla prvně jako LP o pár dní později v roce 2009 také na CD pod hlavičkou D-takt a ra punk record, tudíž je kvalita zaručena. Tahle nahrávka se podobá více starým BLACK UNIFORMS a DRILLER KILLER, hodně valivej až lehce melodickej metal crust s výstřely do Motohead stylu, mimo jiné v kapele působí zpěvák z BLACK UNIFORMS, takže to přirovnání speciálně na vokálu náramně sedí. Opravdu skvělá nahrávka plná nápadů.
200,- / 8 Euro

RATTUS : Album z roku 1984 a jejich CD verze, která vyšla v roce 2016 v Brazílii u Criminal Attack Records. CD má vnitřák, booklet s fotky a letáky z té doby.  
250,- / 10 Euro


SKITLIV! - V/A 2xCD : Kompilační dvou CD crust kapel ze švédska na které si jen vzpomeneš! Tohle vyšlo jako vzpomínka již zaniklého fanzinu SKITLIV, který byl tvořen majitelem labelu. Výborně zpracovaná práce, grafika včetně kapel typu COMA, DISFEAR, DISCOVER, ANTI-CIMEX, CROSSING CHAOS, DISSOBER, MOB 47, DISLICKERS, KVOTERINGEN, SKITSLAKT, ROVSVETT, MEANWHILE a tuny dalších, hodně nařáchnutá prácička. Celkem tohle vše čítá 90 minut. 
300,- / 14 Euro

 
TORTYR - Ingen kommer undan : Našlápnutá švédská bruska a jejich nahrávka z roku 2008, která o rok vyšla později na CD. Surovost.
150,- / 6 Euro 
 
 
TOTALITÄR - Wallbreaker 1986-1989 : Naprostá senzace, hned ze začátku se na tebe vysype 5 úplně prvních písní z dema z 86, který nikde moc od kapely neseženeš, absolutní suverenita starých, špinavých nahrávek ultra rychlého raw punku od TOTALITAR, který miluju, k poslechu je kompletně 30 válů na odkazu. Tohle za to opravdu stojí. 200,- / 8 Euro                       
 
                                                                         1 2 3 4 5