KAZETY / TAPES - 5


                                 1 2 3 4 5 6 7 8

9 SHOCKS TERROR - zen and the art of beating your ass : Vynikající uštěkaný thrash hardcore s Ohio, kapela existovala deset let, za svojí existenci stihla vydat skvělí nahrávky včetně tohoto LP, který vyšlo v roce 2003 v Rusku, v kooperaci tří labelů z Ruska. Super kazeta v zataveném obalu.
Poslech jedné písně zde 
90,- / 3,5 Euro


 
BESTIAL VOMIT / MUNDO DE MIERDA : Dvakrát noise grindcore z Itálie a Columbie, v podstatě BESTIAL VOMIT se přemístily částečně do Peru, kytaru zde drží Diego ze SOCIAL CHAOS. Bestial Vomit je šílený grindcore. MUNDO DE MUERTA je čistý noise prasec z Columbie. Šílený splitko!  
80,- / 3 Euro 
 BOB SENCLARK - Zkrat : Oi punk z Brna s kvalitními texty, konečně nějaký text od kapely proti facebooku, proti kontrole a špízlování, hurá, jsem nadšený. Kapela, která mluví z duše. Příjemné překvapení.  
80,- / 3 Euro

DEMONSTRATIVER KOMPASS : Kompilační kazeta vydaná  kolem roku 2000 v Rusku na Labelu Sharapov Sound System. Kompilaci mapuje mezinárodní uskupení s kapelami v čele, IN THE SHIT, REVENGE, FxPxOx, SPITE, RACAK, LOST, REVOLTE, AK 47, PROSECUTION 99, za Česko MINDLOCK, MRTVÁ BUDOUCNOST atd... 90,- / 3,5 Euro

 
DIE WRECKED / KRASS KEPALA : Kazetová verze jejich sedmipalce. Split dvou hc/punk kapel, DIE WRECKED hrají více čistý UK punk po vzoru 80. Let a protějšek KRASS KEPALA je naprosto neznámá kapela z Indonésie, z těchto končin jsou kapely silně agresivní, i tady jde o agresivní raw crust punk na plný plyn se super obalem, vychází na originál kazetě. Paráda.  
90,- / 3,5 Euro
 


DISEASE / WARCORPSE : U labelu NO NAME z Ukrajiny, který je zaměřen převážně na vydávání kazet, vyšel koncem minulého měsíce další hrubý d-beat crust raw punk počin WARCORPSE / DISEASE. Řecko / Makedonie, kazeta obsahuje bonusy - dva další vály, jenž nejsou na singlu, nahrávka původně vyšla jako sedmy palec. Limitováno na 60 kopií, pro více info o kapelách na crust demos. 100,-/ 4 Euro 
 
DISKOBRA / BOMB HOARDER : Dvakrát d-beat raw punk útok DISKOBRA z Budapeště, BOMB HOARDER z Texasu vyšla právě teď split kazeta. Kazeta vyšla vlastním nákladem obou kapel, limitováno v usa na sto kusů v maďarsku na šedesát. Obě kapely zde mají po jednom coveru DISKOBRA (Anti-cimex), BOMB HOARDER (Aus rotten).
90,-/ 3,5 Euro 
 
DISPLEASE / BESTHÖVEN : Další, mezinárodní hrubý split raw d-beat crust, DISPLEASE jsou z Ukrajiny a druzí netřeba více představovat. Fafao a jeho Besthoven one man disbetat z Brazílie. DISPLEASE zde mají cover od Human Error a BESTHÖVEN od Disclose. Fotka kazety v odkazu.
90,-/ 3,5 Euro 
DISPLODE - No more civil casualties : Tahle páska je raw d-beat crust punk až na kost. Tři stopy zkresleného, zuřivého a hlavně surového d-beatu v duchu Discharge, Discard, Shitlickers dalšího one man projektu z Ukrajiny, kterých se vyrojilo po světě znáčná část s covery od Discharge, Disprove... Paráda! Demo je k poslechu zde. 90,-/ 3,5 Euro Vyprodáno / Sold out!
 HERIDA PROFUNDA : Polská crust punk kapela ovlivněná moderní vlnou "crustu", která se z části jako přesunula do Anglie. Tohle je jejich demo kazeta z roku 2013, kterou si kapela vydala sama, tahle nahrávka vyšla také na CD a samostatném LP.  Poslech na jejich bandcampu.  
80,- / 3 Euro 
HERODISHONEST : Kompletní diskografie hardcore punku z Finska. Všechno, co zaznamenali od roku 1999 do roku 2002, 62 písní / 80 minut! Silný, rychlý, zuřící hardcore s dvěma vokály. Materiál z "moloch" LP, split EP s kolegi finskímy pankáči REBOUND, "Pleasure / Disgust" LP, debutové demo, plus několik skladeb nahraných na kompilace, nebo jen tak. OHEISVASARA, MISFITS, MISFITS, UUTUUS zahrnuje mimo jiné věci. Texty v angličtině a finštině - s 18-stránkovým bookletem. Foto a bandcamp.
90,-/ 3,5 Euro 

JACK - Neurozis : Hardcore grind palba z Budapeště vypustila na svět tuhle nahrávku koncem roku u labelu Post human nahrávka vyšla také na CD a letošním rokem 2016 také na 12" LP. Kapela hraje od roku 1996, ůctihodná existence dvaceti let! Poslech celé kazety na bandcampu.
80,- / 3 Euro Vyprodáno / Sold out
KOSZMAR - nuklearna supremacja : Raw noise punk kapela z Kanady v čele s Polskou sestavou. Původně tahle nahrávka vyšla na singlu u amerického labelu Konton Crasher. Hrubej náhul odkazující na japonský kapely 90. Let typu Disclose, Gloom atd... Syrovina! Poslech na bandcampu kapely.
80,- / 3 Euro
LIFELOCK ‎- Live at pinknoize 240415 : Tříštivé destrukci, noise raw d-beat punk LIFELOCK ze Singapuru silně inspirována anglicko/japonskou školou 80., 90. Let vyšla minulý rok (2015) velmi povedená kazeta ze živého koncertu a o rok dříve jejich debutní singl u labelu Full force hardcore destruction. Hrubost!  Vyprodáno / Sold out!
90,-/ 3,5 Euro 

LOCK OFF - Fuck the system ep : Tohle je reinkarnace osmdesátý éry chaosu a bordelu DISORDER zahraný s energií a nasraností asijských spolků z Malaisie. Vychází na originálce u Labelu Pissed Off. Vynikající! 
90,-/ 3,5 Euro 
LOS REZIOS - live in prague 2013 : Před nedávnem září 2015 vyšla u Helvetet records částečně, benefiční kazeta pro mexickou knihovnu crust punk kapely LOS REZIOS s jejich živým koncertem ze Stříbrné Skalice (omylem z Prahy - kapela popletla místo) z evropského turné z roku 2013. Kazety jsou limitovány na sto kusů. Dále kapela připravuje 12" LP, který vyjde v kooperaci více labelů.  
80,- / 3 Euro
PENYANGAK - Lawan : Další hodně hrubá raw crust kapela z Malajsie a jejich skvělé demo v duchu starých kapel jako CHAOS UK, DISORDER, GAUZE atd.. Co více je potřeba, nejspíš sehnat letenku do Malajsie. Poslech zde. 
90,-/ 3,5 Euro 
PIG-KRUST - Punk sampai parai : Raw hardcore punk z Indonésie, zkrátka kapely z těchto končin jsou pro nás naprosto ojedinělé. Vyšlo v Malaisii na Sukma records. 
90,-/ 3,5 Euro 
S.A.G.A.L - Suckup Aholics Gain Acrobatic Licks : Excelentní TOTALITÄR worship raw hardcore punk destrukce z Jižní Koreje S.A.G.A.L vyšel na kazetě u labelu Pissed off z Malajsie. Kazeta obsahuje šest písní včetně coveru od Totalitår skoro k nerozpoznání od originálu, celou tuhle krásu můžeš poslechnout na bandcampu kapely. 
90,-/ 3,5 Euro SCUMRAID - 5track ep rip-up : Surově znějící hlučná záležitost z Jižní Koreje v duchu japonských destruct kapel ala Framtid, Life, Reality crisis. Tohle je jejich druhý singl, demo kazeta která vyšla u Labelu No name z Ukrajiny. Poslech na bandcampu kapely.   
90,-/ 3,5 Euro    1 2 3 4 5 6 7 8