KAZETY / TAPES - 4

                                                  1 2 3 4 5 6 7 8

EFFLUXUS - Devoid EP : Tahle vynikající raw punk d-beat mašina je ze států a hraje velmi intenzivní punk, kterej se ti vybaví když narazíš na slovo EFFLUXUS. Na kazetě jsou 4 vály ze singlu, který vyšel původně na Prank records v roce 2013, kazeta vyšla na Ukrajinském labelu v barevně, původním provedení jako na EP. Pokud máš rád hrubej a agresivní raw punk v duchu 80. Let Švédsko Japonských kapel jsi na správný cestě do ráje. Crusterská povinost!   
80, - / 3 Euro


HARD CHARGER - demo : Hard charger jsou z Kanady - Fredericton,
Drtí metal crust punk s rock n 'rollovým vlivem, který vám nechá špinavé pocity po celém těle. Tak jak to kapela sama vyjadřuje... Ne, že by mně tohle nějak extra oslovilo, ale špatné to rozhodně není. Kazeta vyšla na labelu z Ukrajiny - Voice from inside tapes, kde právě zuří občanská válka - sračka. 
80, - / 3 Euro


MASSPOLLUTION - Noise // chaos : Nová sedmipalcová nahrávka se dočkala o pár týdnu, měsíců vydání taktéž na kazetě, tohle je DISCLOSE kopírka alespoň ta podoba tam určitě sedne. Útok kazety raw noise punk kapely z Běloruska, která vám bude chtít rozbít přehrávač. Poslech na bancampu. Distort!!
80, - / 3 Euro 
MASSPOLLUTION Noise chaos distortion (Tour Tape) : Tahle kazeta vyšla původně k jejich proběhlému turné koncem roku 2014 po pobaltských státech. Žádný emo nečekej, tohle je šrot se vším všudy! Vyšlo na D.I.Y. kazetě. Poslech zde.  
80, - / 3 Euro 


NEVER HUMAN - demo : Tohle je nová kapela z Kanady - Halifax se členy LIFE CHAIN v sestavě, která kombinuje rychlý, zkreslený a brutálně znějící raw noise punk jako produkovaly dříve CONFUSE, GAI nebo KURO, pevně věřím, že to osloví mnoho nadšenců :--). Celé demo je k poslechu na bandcampu kapely. Vyšlo v Ukrajině na Labelu No name.  
80, - / 3 Euro 
SUFFER DAMAGE - demo : Další variace na hlučný punk, pro tentokrát žádný Usa, ale Belgie vykrádá japonský raw crust punk, pro představu podobně jako o titul víše. Kolik ještě takových kapel vznikne? Doufám že hodně. Pokud máš rád GLOOM, DISORDER nebo LEBENDEN TOTEN, tak jsi na správný cestě.
Kazeta vyšla na labelu No name z Ukrajiny a poslech můžeš provést na bandcampu kapely. Supr věc.  
80, - / 3 Euro 

 


ZEX - Fight for yourself : O téhle kapele mně před nedávnem informoval Jo, kytarista, který dříve působil v kapelách GERM ATTAK, BLU CROSS, TRIOXIN, MASSACRE DIVINE nebo IRON DOGS, původně nahrávka vyšla na LP společnými silami dvou labelů z Kanady, žel touto dobou je celý press vyprodaný, poté bude následovat dolis na jednom Usa labelu, takže se snad dočkáme 12 palce i v Čr :--). Uvidíme. Tahle kazeta vyšla na Ukrajině na Voice from inside tapes a musím říci, že je to vážně super věc, melodický punk inspirovaný UK kapelami na přelomu konce 70 - 80 let, pokud máš rád BUZZOCK, 999, EXPELLED a další jim podobným, určitě po tomto sáhni, opravdu precizní záležitost. Poslech zde.  
80, - / 3 Euro Vyprodáno / Sold out
                                                  1 2 3 4 5 6 7 8