12" LP - 4

                                                     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

DISTORTED MINDS IN A SICK WORLD vol. I - 4 way split : První díl raw punk d-beat crust mezinárodní kompilace, kooperace kapel i labelů, za českou republiku tu jsou hned z kraje dvě kapely FEAR OF EXTINCTION a KRUGER, mají tu dobrý kolovrátkovytý materiál ale na můj vkus až moc čistý zvuk, nebylo by na škodu překopnout pedál u bustru směrem "hluk". Protějšky vyvažují FINAL SLUM WAR squaters z Barcelony se svým prásáckým zvukem, nahrávkou dělanou ve zkušebně. Čtvrtí jsou Maďaři DISKOBRA, kteří se mi líběj nejvíce z celého splitu. O finální mastr se postaralo Hellsound studio a vydatný obal se Stalinem v nacistycké uniformě se postaral, Marek-Gasmask. Dobré to dílo, jen ho nakousnout.  
250,- / 10 Euro

INFEKZIOA / DISPOSE : Dvakrát d-beat noise punk maniakální věc, INFEKZIOA je další kapela z Barcelony, kde za bicíma sedí Menorzinho z DISTRABE, FINAL SLUM WAR, basu okupuje Judith, která hrála dříve také v EYES OF CROW a takhle bych mohl ještě chvilku pokračovat. I přesto, že členové jsou původem Baskové žijící v Barceloně. Jejich kazetové demo se dočkalo vinylové podoby právě v tomto splitu, již zanedlouho jim vyjde samotný singl, vlastně touto dobou už je venku. Protějšek je celkem známá Švédská bruska, krom toho mají pár vinylů za s sebou, kapela je silně ovlivněna DISCLOSE. 280,- / 11 Euro

LEFT FOR DEAD - Mass media distortion : Angličtí, punkový (veteráni?) LEFT FOR DEAD a jejich deska z roku 2011. Tahle nahrávka my celkem připomíná ACTIVE MINDS, a možná proto vyšla v kooperaci u labelu Loony Tunes, který vlastní kytarista z ACTIVE MINDS. Musím konstatovat, že jde celkem o melodickou, vyzpívanou ale v zápětí nasranou desku s tahem na bránu.
250,- / 10 Euro Vyprodáno / Sold out

 

THE CAPACES - Born to punk : Už název téhle desky je mi velmi sympatický. THE CAPACES je další neoblomná kapela z Barcelony, (tentokrát se jedná o punk rock) která má kořený u kapel jako GANG GREEN nebo nových NY REL-X , a jimi podobným, tahle deska vyšla už v roce 2003 v kooperaci labelů, i přesto vše má stále uktrutnou sílu a šťávu. Nemohu zapomenout na jejich skvělí koncert na 007 v roce 2009, který se konal v rámci jejich Europského turné.  
250,- / 10 Euro

 
ZIPLOCK - s/t : Debutní velká deska punk sebranky z Anglie, vydaná letos 2014 v dubnu za účasti více labelů. Celé tohle je hozené, nasměrované více do druhé vlny UK punku 80. Let a mohu to přirovnat ke kapelám, které v té době jeli na plnej hřebík DEAD MANS SHADOW nebo MAU MAUS. Tohle přirovnání sedí naprosto uceleně. Fakt se mi to líbí. 250,- / 10 Euro

 


                   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11