12" LP - 5

                                                                     
                                      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


 
BROTTSKOD 11 - Demokratisk kontroll : Druhý vinyl raw punk d-beat kolovrátku ze Švédska se členy mnoho kapel, příkladem WARVICTIMS, atd... Hutný zvuk mangel mi připomíná pohrobky DODSDOMD, HUMAN WASTE, za Česko spolu vydával Mirek - Phobia records, kvalitní práce po všech stránkách, to se musí uznat. Nahrávka je jako vzpomínkou na zesnulého člena kapely. 
Poslech na bandcampu labelu. Skladem pouze dva kusy, rychlejší bere.
250,- / 10 Euro 

 
DEATH BURING - Before the nightmare : Tyhle sympatický Francouzi z města Auch hrají už nějaký ten pátek, jejich druhý zářez do vinylu v a debutní dvanácti palec. Předchozí nahrávka vyšla na 10" LP, pořád jedou ve stejný d-beat crust koleji, jak typický zvuk od kapel z Francie. Nahrávka krerá vyšla v roce 2013 v mohutné, mezinárodní kooperaci, desky jsou k dostání od Stépha z Deviance records. Poslech na bandcampu. 250,- / 10 Euro

 

 
DIOXIN : Tohle je hc/punk demo z roku 1988, které bylo remástrováno a později vydáno v roce 2003 na LP kapely ze Švýcarska. Texty jsou psaný oboujazyčně, Němčinou a angličtinou, ale odeřváno je vše Švýcarskou němčinou, zní to naprosto skvěle krom toho po staru. O kus mixu a vydání se svým labelem Strongly opposed records se postaral kdo jiný než punkový veterán Pablo. Kus švýcarské historie právě k dostání. Pozor nesplést s jednou crust/hc kapelou stejného názvu z Kolumbie. 
280,- / 11 Euro

HOMO HOMINI LUPUS / GELO : Chorvatsko, Italský split dvou hc grind crust kapel. Od H.H.L. tu máme druhý split LP se členy SENATA FOX, rovněž GELO nejsou ve vinylové tvorbě také žádnými nováčky, venku mají taktéž split LP s BAKA YARO, od této nahrávky je jasný posun kupředu s parádně promakaným obalem. Za Česko spolu vydával label Pope's ass. Deska k poslechu na Fucking kill bandcampu. 250,- / 10 Euro 


 
MURDER-SUICIDE PACT - Die Screaming : Pátý a zatím poslední záznam s patnácti novými písněmi kapely ze států. Toto album je z roku 2013 a našlo inspiraci v BLACK FLAG šabloně s dramatickým efektem. Členové působily v kapelách FAILURE FACE, SLAP OF REALITY nebo HOLY MOUNTAIN. Suren říká, že se jedná o nejlepší texty, které kdy napsal. Tohle je intenzivní způsob, jak může jít tahle kapela ven. Vyšlo v USA na Give Praise labelu. Poslech zde.
250,- / 10 Euro

 
SOCIAL CRISIS - s/t : Poměrně nová d-beat hc/punk kapela z Polska zrozená v roce 2012, složená ze členů kapel jako jsou ALL DAY HELL, LIFE SCARS, VICTIM OF TRUTH, CZAS ZŁAMAĆ PRAWO. Rovněž tahle sympatická kapela je taktéž aktivní v pořádání koncertů okolo Squatu Biała Podlaska, jako další aktivitou na postu bubeníka je D.I.Y. Label, který nese název Up the punx, na kterém vyšla v kooperaci tahle deska. Hodně slušná záležitost s parádním atworkem.  
250,- / 10 Euro
                                                                                         
                                         1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12