KAZETY / TAPES - 8

                                                                 1 2 3 4 5 6 7 8

DISJAWN - Punx smoking loud kush : Tohle je totální pocta Japonsku, od GAUZE, CONFUSE, GAI, až po současné kapely typu LIFE, LASTLY.  S tím rozdílem, že DISJAWN jsou z tohoto času. Noise raw punk masakr z Philadelphia - Pennsylvania, jejich další demo kazeta, která vyšla u No Name Records na Ukrajině. Poslechni kazetu na bandcampu kapely.
100, - / 4 Euro FRANKY - Noise And Melody : Raw noise hell punk z Portlandu a jejich poslední kazeta z roku 2016. Jízda.
90, - / 3,5 Euro  


MISILISKI - Tsuioku no shigre : Až netradičně melodický punk z Tokya na jejich první nahrávce. Dvě písně poslechni na bandcampu kapely. Tohle je velmi příjemná a sympatická nahrávka. 100, - / 4 Euro 
 
MORAL HANGOVER / DIS-K47 / BAD AGE / ILUZE SVOBODNÉ VŮLE : Český 4 way splitko a od každé kapely tak trochu něco jiného, potažmo hc/punk.  
90, - / 3,5 Euro 
SSYNDROM : Parádně, zběsilá raw punková jízda SSYNDROM ze Sacramenta přichází s novým singlem. Kapela se nechala unést inspirací, starých, japonských hc/punk kapel z 80. Let. Dva zářezy z desky jsou k poslechu na jejich bandcampu. 90, - / 3,5 Euro 

 
                                                                 1 2 3 4 5 6 7 8