KAZETY / TAPES - 8

                                                                 1 2 3 4 5 6 7 8

DISJAWN - Punx smoking loud kush : Tohle je totální pocta Japonsku, od GAUZE, CONFUSE, GAI, až po současné kapely typu LIFE, LASTLY.  S tím rozdílem, že DISJAWN jsou z tohoto času. Noise raw punk masakr z Philadelphia - Pennsylvania, jejich další demo kazeta, která vyšla u No Name Records na Ukrajině. Poslechni kazetu na bandcampu kapely.
100, - / 4 Euro FRANKY - Noise And Melody : Raw noise hell punk z Portlandu a jejich poslední kazeta z roku 2016. Jízda.
90, - / 3,5 Euro  


GUTTERSKULL - Coldness Of The Bunker : Nejnovější demo chorvatské one man band Gutterskull - Borise Milakoviće je dokonalou fúzí primitivního D-Beatu a syrového black metalu, který se nám tak líbil, že jsme ho nemohli nenatisknout na pásku. "Coldness of the Bunker" pokračuje v tradici D.I.Y. Hardcore punkových kapel, ve kterých Boris hrával dříve, dělá to, co umí nejlépe, ale tentokrát se zaměřuje na D-Beat a duchy nejprimitivnější stránky black metalu a první vlny BM klasiky od Hellhammer, Sodom, Bathory a Celtic Frost. Toto demo odhaluje chaos D-Beat až do konce se syrovou intenzitou, která oslavuje primitivnost, jednoduchost až po zdroj syrového rocku a především uctívání Discharge, Shitlickers, Disclose, poslechni kazetu na bandcampu. 150,- / 6 Euro

MISILISKI - Tsuioku no shigre : Až netradičně melodický punk z Tokya na jejich první nahrávce. Dvě písně poslechni na bandcampu kapely. Tohle je velmi příjemná a sympatická nahrávka. 100, - / 4 Euro 
 
MORAL HANGOVER / DIS-K47 / BAD AGE / ILUZE SVOBODNÉ VŮLE : Český 4 way splitko a od každé kapely tak trochu něco jiného, potažmo hc/punk.  
90, - / 3,5 Euro 


 
                                                                 1 2 3 4 5 6 7 8